تست همراه اول

سرویس خبر
2 اردیبهشت 1391 ساعت 16:51
5 نظر

 

چگونه بدون نیاز به دانش برنامه نویسی، برای آیفون و آیپد بازی بسازیم؟!

گروه خبری GSM: چندی پیش، شما را در جریان پتنت اپل برای ..

گروه خبری GSM: چندی  اپل درباره طرحی صحبت به میان آورد که برای ساخت اپلیکیشن iOS توسط کاربران، بدون نیاز به برنامه نویسی وعده هایی داده شده بود؛ اکنون میخواهیم اپلیکیشنی را معرفی کنیم که گامی در تحقق این رؤیا برداشته است. برنامه Sketch Nation Studio اجازه ساخت بازی برای iOS را به شما میدهد.

به گزارش نارنجی، این اپلیکیشن با ارائه دادن الگوهایی آماده، محیطی بسیار آسان را جهت ساخت بازی برای شما فراهم میکند. در این برنامه شما ابتدا باید الگوی بازی خود را تعیین کنید، برای مثال میتوانید یک بازی به سبک Doodle Jump و با پرش به سمت بالا بسازید! در مراحل بعدی میتوانید کاراکتر بازی خود و سایر جزییات بازی را تعیین کنید. نگران یکنواخت شدن بازی خود نباشید چرا که اپلیکیشن روند پیشرفت بازی را به خوبی طراحی میکند و شما از یک بازی ساده ای که می‌سازید کمال لذت را خواهید برد.در این بازی سه حالت Advanced Mode ، Simple Mode و Stand Alone App وجود دارد که هرکدام به ترتیب کنترل بیشتری بر روی جزییات بازی در اختیار شما قرار میدهد. در نهایت پس از اتمام ساخت بازی میتوانید آنرا در شبکه Sketch Notion به اشتراک گذاشته تا دوستانتان نیز بتوانند آنها را دانلود کنند.

جالب تر از هرچیز شاید رایگان بودن این برنامه باشد که باعث میشود حداقل برای یکبار هم که شده از آن استفاده کرده و بازی خود را بسازید! اگر آیپد، آیفون و یا آیپاد تاچ دارید هم اکنون میتوانید این برنامه را از اپ استور دانلود نمایید.


  2 اردیبهشت 1391
5 نظر
3.55
  40 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری