تست همراه اول

سرویس خبر
20 فروردین 1391 ساعت 13:55
3 نظر

 

خداحافظی هدست های Beats از گوشی های HTC

گروه خبری GSM: یکی از مزایایی که شرکت اچ تی سی ..

گروه خبری GSM: یکی از مزایایی که شرکت اچ تی سی همیشه روی آن تاکید زیادی داشت، وجود هدفون های Beats روی تلفن های هوشمند اش بود. بر اساس قرارداد مشترکی این شرکت تلفن های هوشمند جدیدش را با سیستم صوتی Beats و هدفون های خوش صدایش با آن سیم های قرمز به فروش می رساند.

اما به نظر می رسد اچ تی سی از این تصمیم خود پشیمان شده است و مدل های Sensation XL و Rezound جزو آخرین مدل هایی بودند که با این هدفون ها ارایه می شوند.

به گزارش نارنجی، شرکت اچ تی سی می گوید به این نتیجه رسیده که مشتری ها تلفن را بر اساس هدفون انتخاب نمی کنند و حتی برند مشهوری مانند Beats هم سبب نمی شود که مبنای تصمیم گیری مشتری ها عوض شود.

به همین دلیل اچ تی سی تصمیم گرفته از این پس هدفون Beats را روی تلفن ها قرار ندهد و مشتری ها در صورت تمایل می توانند هدفون را جداگانه خریداری کنند.

از طرف دیگر این تصمیم اچ تی سی سوالات مختلفی را در مورد روند تصمیم گیری این شرکت به وجود آورده است. این شرکت سال گذشته ۳۰۰ میلیون دلار صرف خرید ۵۱ درصد سهام شرکت Beats نمود تا فناوری و هدفون هایش را در محصولات اش استفاده کنند.

به نظر می رسد فروش پایین محصولات این شرکت به خصوص مدل Rezound سبب شده که اچ تی سی این تصمیم جدید را اتخاذ کند. فعلا مدل های One X و Evo 4G که در اپراتورهای آمریکا ارایه می شوند بدون هدفون خواهند بود. باید ببینیم در ارایه های جهانی نیز اچ تی سی هدفون مشهورش را حذف می کند یا نه.  20 فروردین 1391
3 نظر
2.00
  39 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری