سرویس خبر
10 دی 1390 ساعت 14:35
1 نظر

 

نسخه های بعدی ویندوز فون چه زمانی ارائه خواهند شد + جدول و قابلیت هر ورژن

گروه خبری GSM: منابع خبری جدول زمان‌بندی جدیدی منتشر کرده‌اند که ..

گروه خبری GSM: منابع خبری جدول زمان‌بندی جدیدی منتشر کرده‌اند که بر اساس آن تاریخ‌های مربوط به به‌روزرسانی سیستم‌عامل ویندوزفون  منتشر شده و با گزارش مشابهی که هفته گذشته منتشر شده بود  کاملا متفاوت است.به گزارش ایستنا بر اساس این جدول زمان‌بندی گفته شده است  که به‌روزرسانی بعدی سیستم‌عامل ویندوز فون مایکروسافت و عرضه نسخه جدید این محصول موسوم به Tango مربوط به فصل دوم سال 2012 میلادی می‌شود. بر اساس اطلاعات پیشین گفته شود که نسخه Tango سیستم‌عامل موبایلی مایکروسافت در ژانویه 2012 طی نمایشگاه CES در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت. بر این اساس برخی کارشناسان احتمال داده‌اند که ممکن است این سیستم‌عامل برای نخستین بار در نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گیرد و سپس در فصل دوم امسال به دست کاربران برسد.

عنوان معرفی  این نسخه از سیستم‌عامل موبایلی  مایکروسافت "محصولی با بهترین قیمت" است. این نسخه از سیستم‌عامل ویندوز فون 7 به گونه‌ای ساخته شده است  که می‌تواند از گوشی‌هایی با کیفیت  تصویری پایین‌تر نیز پشتیبانی کند. اطلاعات اولیه حاکی از آن است که این سیستم‌عامل با نمایشگرهایی با کیفیت WVGA و HVGA سازگاری دارد.

نسخه به‌روزشده  بعدی سیستم‌عامل ویندوز فون 7 مایکروسافت Apollo نام دارد که قرار است اواخر سال 2012 میلادی به دست کاربران برسد. اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که مایکروسافت این نسخه از سیستم‌عامل موبایلی خود را ماه ژوئن وارد بازار می‌کند.

نسخه Apollo که از آن با عنوان سیستم‌عامل معرف ویندوز 8 نیز یاد می‌شود، از پردازنده‌های دوهسته‌ای و چندهسته‌ای پشتیبانی می‌کند و برای آن پشتیبانی از نمایشگرهای جدید باکیفیت و فناوری NFC نیز در نظر گرفته شده است.
  10 دی 1390
1 نظر
4.00
  38 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری