تست همراه اول

سرویس خبر
30 آبان 1390 ساعت 14:33
6 نظر

 

مقایسه سرعت سامسونگ گلکسی نکسوس با آیفون 4S / کدامیک قدرتمند ترند؟

گروه خبری GSM: پرچمدار تلفن های گوگلی وارد بازار شده ..

گروه خبری GSM: پرچمدار تلفن های گوگلی وارد بازار شده و حالا نوبت چه چیزی است؟ مقایسه! جدید ترین تلفن های دو رقیب بزرگ اینجا هستند و وقت اش رسیده تا ببینم در کارهای اصلی یعنی وبگردی و پردازش گرافیکی چطور عمل می کنند. آیفون 4S با آخرین نسخه آی او اس و گلکسی نکسوس با جدید ترین نسخه اندروید.

بنابر گزارش نارنجی از سی نت، نتایج این مقایسه جالب است، چرا که انگار هر کسی در کار شرکت مادری اش بهتر عمل می کند. تلفن گوگل در وبگردی و مرور صفحات وب قدرتمند تر است. در مقابل آیفون در پردازش گرافیکی و بازی ها بهتر عمل می کند.در تست جاوا اسکریپت SunSpider گلکسی نکسوس با سرعت بسیار عالی 1879 عمل کرد که این عدد در مورد آیفون 4S معادل 2250 بود. (هر چه کمتر باشد بهتر است). نتایج تست Rightware را هم در مورد تلفن های هوشمند مشهور بازار در تصویر بالا می بینید. (این یکی هر چه بیشتر باشد بهتر است)

نتیجه این تست ها به ما می گوید که سرعت رندر شدن صفحات در گلکسی نکسوس نسبت به آیفون 4S بالاتر است. و این نشان میدهد که گوگل بهینه سازی های فوق العاده ای روی اندروید بستنی حصیری انجام داده و اگر آن را نصب کنید تغییرات چشمگیری روی سرعت باز شدن صفحات وب مشاهده می کنید. البته با سرعت اینترنت بسیار پایین کشورمان، شاید این تست چندان برای کاربران با اهمیت نباشد.اما زمانی که نوبت به جی پی یو می رسد آیفون 4S برگ برنده را در اختیار دارد. و البته همانطور که می بینید اپل همچنان آی پد 2 را قدرتمند تر نگه داشته است تا اینکه بگوید تبلت ها باید قوی تر بمانند. همان طور که مشاهده می کنید، آیفون 4S در قسمت گرافیک، بیش از دو برابر بهتر از گلکسی نکسوس عمل می کند و  گلکسی نکسوس در این تست، حتی از گلکسی S II هم  عقب مانده است.


  30 آبان 1390
6 نظر
4.00
  52 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری