تست همراه اول

سرویس خبر
26 مهر 1390 ساعت 16:19
22 نظر

 

فردا، چهارشنبه، ساعت 6 صبح: گزارش زنده جی اس ام از کنفرانس معارفه اندروید 4 و تلفن جدید شرکت گوگل

.

فردا  سرانجام انتظارها به سر می رسد و تلفن جدید شرکت گوگل که بسیاری مدت ها انتظارش را می کشیدند معرفی خواهد شد. اما آنچه که مهم تر از خود این تلفن همراه می باشد، سیستم عامل آن، اندروید 4 است که کارشناسان آن را پاسخی برای iOS 5 و حتی گامی فراتر از آن می دانند.تاکنون چندین ماه از معرفی و عرضه نخستین تلفن همراه دو هسته ای مبتنی بر سیستم عامل اندروید می گذرد و علیرغم پیشرفت های چشمگیر سخت افزاری تلفن های همراه اندروید در چند ماه گذشته، در بخش نرم افزار، شاهد تغییرات جالب توجهی نبوده ایم بطوری که تاکنون عملا تفاوت محسوسی بین یک تلفن تک هسته ای قدرتمند و یک تلفن دو هسته ای قدرتمند سیستم عامل اندروید وجود نداشت.

فردا، سیستم عامل جدید گوگل، برای نخستین بار بر روی تلفن همراه نکسوس جدید این شرکت، که محصول مشترک گوگل و سامسونگ می باشد عرضه خواهد شد تا شاید شاهد تغییرات شگرفی در دنیای تکنولوژی، اینبار از سوی گوگل و سامسونگ  باشیم.

همانند مراسم معارفه آیفون 4S ، اینبار هم این مراسم را به طور زنده پوشش خواهد داد. ضمنا نظرات، در زمان تهیه این گزارش، بدون نیاز به تایید مدیریت بوده و بلافاصله بعد از نگارش از سوی کاربران، بر روی سایت (خبر مذکور)  قرار خواهد گرفت.

وعده ما، فردا، ساعت 6 صبح، سایت جی اس ام.  26 مهر 1390
22 نظر
3.00
  48 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری