تست همراه اول

سرویس خبر
20 مهر 1390 ساعت 10:46
24 نظر

 

چوب حراج سامسونگ به محصول Galaxy SII : خرید پیشرفته ترین محصول سامسونگ با 2 دلار!

گروه خبری GSM: سامسونگ اعلام کرد ..

گروه خبری GSM: سامسونگ اعلام  کرد که برای روزهای باقیمانده از هفته جاری  10 نفر اولی که در هر روز  در فروشگاه جدید این شرکت در شهر  سیدنی حضور یابند می‌توانند جدیدترین گوشی هوشمند تولید شده در شرکت ساموسنگ را که Galaxy S II نام دارد به قیمت 2 دلار خریداری کنند.به گزارش ایستنا، شرکت سامسونگ  تلاش گسترده‌ای آغاز کرده است تا به کمک گوشی هوشمند Galaxy S II گوی سبقت را از آیفون بربابد و بر این اساس اعلام کرده است که به مدت یک هفته در هر روز 10 نفر اولی که در فروشگاه George Street Samsung سامسونگ در شهر سیدنی حضور یابند می‌توانند این گوشی را با قیمت 2 دلار خریداری کنند.

گفته می‌شود که برخی کاربران برای خرید این گوشی به قیمت 2 دلار از چند شب قبل به منزل برنگشته‌اند و پشت در فروشگاه  سامسونگ منتظر مانده‌اند.

این تصمیم  توسط دو شرکت سامسونگ و گوگل اتخاذ  شده است. این دو شرکت طی هفته جاری تصمیم گرفتند گوشی جدید تولید شده  توسط سامسونگ که روی آن آخرین نسخه از سیستم‌عامل اندروید گوگل نصب  شده است به علت فوت "استیو  جابز" مدیرعامل اپل با تاخیر وارد بازار شود.

لازم به ذکر است که ماه گذشته به دنبال  شکایت‌های اپل از فروش رایانه لوحی Galaxy Tab سامسونگ در بازار جهانی جلوگیری شد. اپل در شکایت خود اعلام کرده بود که سامسونگ در طراحی و تولید Galaxy Tab مجوزهای ثبت شده به نام آن‌ها را به صورت غیرقانونی مورد استفاده قرار داده است.


  20 مهر 1390
24 نظر
2.50
  66 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری