تست همراه اول

سرویس خبر
12 مهر 1390 ساعت 14:42
37 نظر

 

بمب خبری: عکس و مشخصات کامل آیفون 4S ، قبل از کنفرانس اپل لو رفت! + عکس

گروه خبری GSM: آیفون 4s معرفی شد و مشخص شد که ..

گروه خبری GSM: آیفون 4s  معرفی  شد و مشخص شد که امروز اپل قطعا دو تلفن همراه برای معرفی خواهد داشت!  البته این تایید از سوی شرکتی نبود نبود جر "ودافون" - Vodafone - از آلمان. به نظر می رسد این شرکت، آنقدر از معرفی آیفون جدید هیجان زده بوده که قبل از کنفرانس شرکت اپل، نام این گوشی را به لیست تلفن های همراه سایت رسمی خود اضافه کرد. حالا معلوم نیست این اشتباهبه خاطر  محاسبه تفاوت زمانی کنفرانس اپل بوده، حماقت این شرکت بوده است و یا اینکه استراتژی شرکت اپل برای داغ کردن هر چه بیشتر کنفرانس امروز خود می باشد!چند نکته جالب درباره این گوشی وجود دارد . اول اینکه همان طور که انتظار می رفت،  آیفون 4S  در دو رنگ سفید و مشکی عرضه خواهد شد.  نکته دوم اینکه این تلفن، دارای ابعاد و ظاهری کاملا مشابه با آیفون 4 خواهد بود. مهم ترین نکته این است که ساخت و جنس قاب دور این تلفن همراه، دقیقا همانی است که در آیفون 4 به کار رفته بود. باید دید که با توجه به این نکته، آیا اپل ضعف آنتن دهی معروف آیفون 4،  که با لمس قسمتی از گوشه پایینی و چپ این تلفن به وجود می آمد را برطرف کرده است یا خیر!

مشخصه مهم دیگری که ودافون به آن اشاره کرده، وجود حافظه داخلی 64 گیگابایت در این تلفن همراه می باشد. این اولین باری است که شرکت اپل، تلفن همراهی با 64 گیگابایت حافظه داخلی عرضه می کند.  در گذشته، بیشترین حافظه ای که کاربران اپل در اختیار داشتند، 32 گیگابایت بود اما این مقدار حافظه از این پس، برای کاربران آیفون 4s   دو برابر شده است!

علاوه بر این، مشخص شده که این تلفن همراه، با پردازنده دو هسته ای A5 و با سرعت هر هسته، 1000 مگاهرتز عرضه خواهد شد.

نکته مهم دیگر آنکه آیفون 4 هم جا پای مدل 3GS  خواهد گذاشت و پس از معرفی مدل های جدید آیفون، با حافظه 8 گیگابایت در دو رنگ مشکی و سفید در دسترس خواهد بود. اما نکته مهم تر آنکه این گوشی به احتمال فراوان با کاهش قیمتی شدید از سوی اپل مواجه خواهد شد و شما خواهید توانست یک آیفون 4 را از این پس با عنوان یک گوشی میان قیمت خریداری کنید!  12 مهر 1390
37 نظر
3.52
  71 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری