تست همراه اول

سرویس خبر
11 مهر 1390 ساعت 16:36
3 نظر

 

گوشی 40 میلیون تومانی در بازار تهران!

گروه خبری GSM: یکی از فروشندگان گوشی‌های گران قیمت ..

گروه خبری GSM: یکی از فروشندگان گوشی‌های گران قیمت تلفن همراه از عرضه گوشی 40 میلیون تومانی در یکی از مراکز خریدوفروش این کالای ارتباطی خبر داد.

به گزارش دنیای اقتصاد رحب پور با بیان این مطلب اظهار كرد: گوشی‌های گران قیمت که توسط برندهای معتبری همچون فراری، لامبورگینی، ورتو و غیره طراحی و تولید می‌شوند و با بهای بالای 10 میلیون تومان در بازار عرضه می‌شوند مورد تقاضای علاقه‌مندان این نوع گوشی‌ها قرار گرفته است.وی افزود: گوشی‌های گران قیمت و گزاف که بیشتر مورد تقاضای متمولین جامعه قرار می‌گیرد دارای امکانات خاصی نیستند و تنها به دلیل برخورداری از نام صاحب شرکت همچون ورتو، فراری، لامبورگینی، مونت بلاک، دیور و غیره با بهای بالا به فروش می‌رسند. وی تصریح کرد: این نوع گوشی‌ها معمولا دارای صفحه نمایش یاقوت کبود، بدنه ضد خش و دوربین پنج مگاپیکسلی هستند با طراحی خاص و متفاوت از برندهایی همچون نوکیا، سونی اریکسون، سامسونگ و غیره تولید می‌شوند. رجب پور گفت: از گوشی‌هایی که با بهای میلیونی در بازار تلفن همراه تهران عرضه می‌شوند می‌توان به مدل‌های مختلف ورتو، TI-FERRARI و DIAMANTS دیور اشاره کرد.

وی ادامه داد و گفت: این سه مدل گوشی به ترتیب به بهای هفت، نه و 40 میلیون تومان با گارانتی رسمی خود برند در بازار عرضه می‌شوند.


  11 مهر 1390
3 نظر
1.59
  34 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری