تست همراه اول

سرویس خبر
7 مهر 1390 ساعت 10:53
12 نظر

 

تلفن همراهی که از هر جهت که بخواهید تا می شود + عکس

گروه خبری GSM: این تلفن همراه که ظاهری مانند ..

گروه خبری GSM: یک شرکت در نظر دارد در بهار سال 2012 تلفن همراه قابل انعطافی را عرضه کند که می‌توان به راحتی آن را به هر زاویه‌ای تا زد و حتی با چکش بر روی آن کوبید.

این تلفن همراه که ظاهری مانند گوشی‌های گلکسی را دارد به اندازه‌ای قابل انعطاف است که می‌توان آن را به راحتی به شکل لوله درآورده و یا تا زد.به گزارش مهر، شرکت سامسونگ در دورانی که به نمایش گذاشتن نمایشگرهای قابل انعطاف به یکی از اصلی‌ترین بخشهای نمایشگاه‌های تکنولوژی به شمار می‌رود، موفق شده قدمی بزرگ را در زمینه تحقق بخشیدن به ایده‌ای رویایی به جلو بردارد.این شرکت در ماه ژانویه سال جاری نمایشگرهای قابل انعطاف AMOLED خود را با ابعاد 4.5 اینچ و ضخامت 0.3 میلیمتر به نمایش گذاشت و بر اساس گزارشات جدیدی که از محصولات این شرکت ارائه شده، تلفنهای همراه مجهز به این تکنولوژی در سه ماهه دوم سال آینده در بازارها عرضه خواهند شد.

این تکنولوژی بر اساس صفحات کربنی به ضخامت یک اتم که گرافن نامیده می شوند، ابداع شده است، این لایه‌های باریک بر روی یکدیگر قرار می‌گیرند و سپس لایه‌ای از کریستال مایع به عنوان محافظ کل این لایه‌ها را پوشش می‌دهد. سامسونگ تصاویری از طرح اولیه این تلفن همراه با نام گلکسی اسکین را منتشر کرده است.تلفن‌های همراهی که در ساخت آنها از گرافن استفاده شود عملا نشکن خواهند بود، ویژگی که موجب محبوبیت فوری و بی چون و چرای این تلفنهای همراه نسبت به دیگر مدلهای موجود در بازار خواهد شد.

بر اساس آنچه از محصول جدید سامسونگ منتشر شده، گوشی‌های جدید و قابل انعطاف این شرکت از نمایشگری قابل انعطاف با وضوح 800 در 480 برخوردار است، دوربینی هشت مگاپیکسلی داشته و حافظه داخلی آن یک گیگابایت در نظر گرفته شده است.

بر اساس گزارش دیلی میل، این ویژگی‌ها در کنار پردازشگر 1.2 گیگاهرتزی به گوشی کنونی سامسونگ که در بازارهای جهانی موجود است شباهت زیادی دارد.


  7 مهر 1390
12 نظر
3.50
  141 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری