سرویس خبر
3 مهر 1390 ساعت 18:19
24 نظر

 

انتخاب محبوب ترین برند جهان از سوی کاربران تلفن همراه: آیفون با اقتدار در صدر + نمودار

گروه خبری GSM: فصل تعطیلات در پیش رو است و ..

گروه خبری GSM: فصل تعطیلات در پیش رو است و مردم در فکر این هستند که تلفن همراه خود را عوض کرده و مدل جدیدتری خریداری کنند.

بنابر گزارش فارنت، تحلیلگران UBS  نیز با توجه به این موضوع پزوهشی را یا عنوان این که چند درصد از مردم به برند تلفن همراه خود وفادار می‌مانند انجام داده‌اند.جای تعجب ندارد اگر به شما بگوییم که ۸۹ درصد از دارندگان آیفون تلفن همراه بعدی خود را نیز از شرکت اپل خریداری می‌کنند و با اینکه این آمار بالا است ولی در حدود یک و سال نیم پیش  (مارچ ۲۰۱۱ ) این مقدار در حدود ۹۵ درصد بود.

در مقام دوم شرکت HTC با ۳۹ درصد قرار گرفته است و ریم بلک بری نیز با ۳۳ درصد در مقام سوم است(در حدود نصف مارچ ۲۱۰۱) و سامسونگ  و موتورولا نیز در مکانهای چهارم و پنجم با ۲۸ و ۲۵ درصد قرار گرفته ونوکیای نگون‌بخت نیز با ۲۲ درصد در مکان ششم قرار گرفته است.

در مورد پلتفرم اندروید ،در حدود ۶۰ درصد از آنان اعلام کرده‌اند که دستگاه اندرویدی دیگری تهیه خواهند کرد و ۳۱ درصد از آنان نیز به سوی IOS حرکت خواهند کرد.

گفتنی است که بسیاری از پرسش شوندگان دارای تلفن های همراه هوشمند گران قیمتی بودند و در حدود ۸۰ درصد از این افراد نیز بدون توجه به قیمت تلفن همراه ،همیشه آخرین مدل را برای خود خریداری می‌کنند.


  3 مهر 1390
24 نظر
2.51
  67 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری