تست همراه اول

سرویس خبر
20 شهریور 1390 ساعت 11:35
3 نظر

 

ویندوز ۸ وارد رقابت با اندروید و iOS می شود !

گروه خبری GSM : دمویی از سیستم عامل تبلت ویندوز ۸ را برای کنفرانس ...

گروه خبری GSM : مدیر بخش ویندوز شرکت میکروسافت جناب Steven Sinofsky دمویی از سیستم عامل تبلت ویندوز ۸ را برای  کنفرانس هفته آینده D9 آماده کرده است. بر طبق شایعات این سیستم عامل هر دو نوع معماری ARM و Intel را پشتیبانی میکند ! ( من که آخر نفهمیدم کی به کیه ) و موجب ورود میکروسافت به میدان رقابت با تبلت هایی مثل iPad 2 و گروه اندروید خواهد شد. اما از طرفی شرکت های سازنده از اعمال محدودیت های میکروسافت گله مندند.
به عنوان مثال آقای J.T. Wang مدیر عمال شرکت Acer که سومین سازنده PC در جهان شناخته میشود و مصمم است که جزو اولین ها در ارائه تبلت با سیستم عامل جدید باشد، در Computex trade show در تایپه با بیان “آنها واقعا همه چیز را کنترل میکنند، همه پروسس ها را” از وضع موجود ابراز ناخرسندی کرد. اما به محدودیت ها اشاره ای نداشته اما در ادامه صحبت ها گفته که : “سازنده گان چیپ ها و کامپوتر ها با دردسر های بسیاری مواجهند”

به گزارش بازار موبایل ایران ، جزئیات سیستم عامل آتی همچنان در ابهام است. Steve Ballmer یک گاف در صحبت هاش داده بود اونجائیی که گفت : “با پیشرفت ما طی این سالها منتظر اخبار زیادی از Windows 8 باشید. تنوع فرم فکتور windows 8 مربوط به slates, tablets, PCs ” که بلافاصله توسط تیم PR آن شرکت تکذیب شد.


  20 شهریور 1390
3 نظر
3.51
  45 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری