تست همراه اول

سرویس خبر
8 مرداد 1390 ساعت 13:22
15 نظر

 

کدام سیستم عامل و کدام برند در آمریکا بیشترین فروش را دارد + جدول

گروه خبری GSM: موسسه تحلیلگر بازار نیلسن اعلام کرد که بر اساس ..

گروه خبری GSM: موسسه تحلیلگر بازار نیلسن اعلام کرد که بر اساس آخرین آمار سیستم عامل همراه اندروید با ۳۹ درصد بیشترین سهم از بازار تلفن‌های همراه ایالات متحده را در اختیار دارد.

بنابر گزارش فارنت، بر اساس این آمار شرکت اپل با سیستم عامل iOS خود و با ۲۸ درصد در مکان دوم قرار گرفته و شرکت ریم تولیدکننده تلفن‌های همراه موسوم به بلک‌بری نیز با ۲۰ درصد در رتبه سوم قرار گرفته است.اگر چه اصولا بازار مصرف‌کنندگان تلفن‌های همراه ایالات متحده به عنوان نمونه بازار تلفن‌های همراه در جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد اما به نظر می‌رسد به طور مثال نمی‌توان سهم بلک‌بری از جدول مورد استناد را در سرتاسر جهان مصداق قرار داد.

نیلسن اعلام کرده است که با توجه به اینکه شرکت اپل تنها تولیدکننده تلفن همراه با سیستم عامل iOS است روشن است که با این آمار، این شرکت را می‌توان بزرگترین تولیدکننده تلفن همراه هوشمند در ایالات متحده دانست.

پس از اپل شرکت اچ.تی.سی قرار گرفته است که به تنهایی تولیدکننده ۱۴ درصد از بازار تلفن‌های همراه هوشمند اندرویدی و ۶ درصد تلفن‌های همراه هوشمند با سیستم عامل ویندوز موبایل و ویندوزفون است.

موتورولا نیز با ۱۱ درصد سهم خود از بازار تلفن‌های همراه اندرویدی و سامسونگ با سهم ۸ درصدی از تلفن‌های همراه اندرویدی و ۲ درصد از تلفن‌های همراه با سیستم عامل ویندوز موبایل و ویندوزفون در رده‌های بعدی قرار گرفته‌اند.


  8 مرداد 1390
15 نظر
3.04
  25 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری