تست همراه اول

سرویس خبر
27 تیر 1390 ساعت 10:25
1 نظر

 

ظاهر جدید آیفون با شاهکار گروسو + عکس

گروه خبری GSM: شرکت گرسو که یکی از مشهورترین شرکت‌ها ...

گروه خبری GSM: به گزارش پایگاه اینترنتی ابرگیزمو ،شرکت گرسو که یکی از مشهورترین شرکت‌ها در زمینه تولید گوشی‌های لوکس و اشرافی است به تازگی از آخرین مدل تلفن همراه سفارشی ساز آیفون ۴ خود رونمایی کرد.

بنابر گزارش فارنت، این تلفن همراه از سری iPhone 4 Time Machine بوده و با نام    Time Machine 2: Lady Blanche به بازارهای جهانی عرضه شده است.این دستگاه دومین تلفن همراه از سری ماشین زمان است  که برای بانوان طراحی شده  و به رنگ سفید عرضه شده است و قرار است در لوکس ترین گالری های جواهرات نیویورک ،لندن و مسکو به فروش خواد رسید.

بدنه این موبایل‌های سفارشی با الماس و کریستال‌های شرکت بسیار معروف سواروسکی مزین شده و  بر پشت  آن نیز ۳ ساعت سوئیسی کار گذاشته شده است که شرکت سازنده تعهد کارکرد ۱۰ سال بدون بروز هیچ گونه مشکلی را برای این ساعتها تضمین کرده است.

خوب مهمترین خاصیت این تلفن همراه قابلیت آینه‌ای پشت آن است که خانم ها هر وقت اراده کنند می‌توانند چهره خود را در این آینه مدرن کنترل کنند.

شما می‌توانید این تلفن همراه را در دو نسخه تهیه کنید که نسخه ارزانتر با قاب کریستال در حدود  ۷ هزار دلار برای شما آب خواهد خورد و البته اگر بخواهید بیشتر پز دهید می توانید نسخه الماس سفید نشان را با قیمت ۳۵ هزار دلار تهیه کنید.


  27 تیر 1390
1 نظر
3.50
  36 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری