سرویس خبر
29 آبان 1402 ساعت 10:30
0 نظر

 

فروش سری گلکسی اس ۲۴ احتمالا از ۱۰ بهمن آغاز می‌شود

به تازگی اطلاعات مربوط به زمان معرفی، پیش‌فروش و عرضه رسمی سری پرچمدار موردانتظار سامسونگ فاش شده است.

براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، امروز جزئیات مربوط به زمان پیش‌فروش و عرضه رسمی نسل جدید سری پرچمدار سامسونگ یعنی سری گلکسی اس ۲۳ فاش شد.

طبق گزارش وبسایت خبری TheElec، سامسونگ ظاهرا تایید کرده که سری گلکسی اس ۲۴ در تاریخ ۱۷ ژانویه مصادف با ۲۷ دی معرفی خواهد شد. در حال حاضر، سامسونگ هیچ اعلامیه و یا بیانیه رسمی پیرامون این موضوع منتشر نکرده و یا حتی هیچ اشاره‌ای به زمان رونمایی سری گلکسی  اس ۲۴ در وبسایت خود نیز نداشته است. در این راستا، به نظر می‌رسد اطلاعات زمان معرفی این سری پرچمدار تنها در اختیار وبسایت TheElec است.

البته قبلا نیز یک افشاگر ادعا کرده بود که سری گلکسی اس ۲۴ در تاریخ ۲۷ دی معرفی می‌شود. این وبسایت حالا برنامه زمانی پیش‌فروش و عرضه رسمی این سری پرچمدار را به اطلاعات قبلی اضافه کرده است. سامسونگ ظاهرا ‌‌فروش سری گلکسی اس ۲۴، گلکسی اس ۲۴ پلاس و گلکسی اس ۲۴ اولترا را در همان روز معرفی آغاز خواهد کرد. در این رابطه، انتظار داریم پرچمدارهای سامسونگ از همان تاریخ ۲۷ دی برای پیش‌فروش در دسترس قرار بگیرند.

کاربرانی که گوشی‌های جدید سامسونگ را پیش‌خرید می‌کنند، در بازه زمانی ۲۶ ژانویه (۶ بهمن) تا ۳۰ ژانویه (۱۰ بهمن) دستگاه‌های خود را دریافت خواهند کرد. عرضه رسمی سری گلکسی اس ۲۳ نیز در تاریخ ۱۰ بهمن (۳۰ ژانویه) آغاز می‌شود.

در نهایت باید اشاره کرد که سامسونگ امسال سری گلکسی اس ۲۴ را ۱۵ روز زودتر معرفی و عرضه می‌کند تا بهتر بتواند با اپل و سری پرچمدار آيفون ۱۵ به رقابت بپردازد. غول فناوری کره همچنین با عرضه زودهنگام سری پرچمدار خود، باعث بهبود عملکرد مالی خود در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۴ نیز می‌شود.  29 آبان 1402
0 نظر
5.00
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری