سرویس خبر
29 شهریور 1402 ساعت 19:30
0 نظر

 

بتای One UI 6 سرانجام برای سری گلکسی اس ۲۲ منتشر شد!

پس از انتشار بتای اندروید ۱۴ و One UI 6 برای بخش عمده محصولات امسال سامسونگ، این آپدیت سرانجام در دسترس کاربران سری گلکسی اس ۲۲ نیز قرار گرفته است.

شرکت سامسونگ در ماه گذشته، به طور رسمی پروسه انتشار نسخه‌های بتای سیستم عامل اندروید ۱۴ و رابط کاربری One UI 6 برای محصولات خود را آغاز کرد. همانند انتظارات، سری گلکسی اس ۲۳ نخستین دریافت کنندگان این نسخه بتا بودند.


 

پس از انتشار این نسخه بتا برای سری گلکسی اس ۲۳، بسیاری از کاربران انتظار داشتند تا این آپدیت برای پرچمداران سال گذشته سامسونگ یا همان سری گلکسی اس ۲۲ نیز منتشر شود؛ اما این غول کره‌ای برنامه‌های دیگری داشت و کاربران این سری تا به حال امکان دریافت این نسخه بتا را نداشتند. خوشبختانه، این امر در امروز تغییر کرده و شاهد انتشار این آپدیت برای کاربران کره‌ای سری گلکسی اس ۲۲ بودیم. به رسم همیشه، کاربران سایر مناطق نیز طی روز‌های آتی به این آپدیت بتا دسترسی خواهند یافت.

با توجه به انتشار بتای One UI 6 برای محصولات میان رده‌ای چون گلکسی A54 و گلکسی A34، تاخیر سامسونگ برای انتشار این آپدیت برای پرچمداران سال گذشته خود، مقداری عجیب به نظر می‌رسد. در نوع خود جالب است که ببینیم در زمان انتشار نسخه اصلی، آیا این گوشی‌های میان رده مجددا آپدیت اندروید ۱۴ را زودتر از پرچمداران سال گذشته سامسونگ دریافت خواهند کرد یا خیر.


 

درباره انتشار دیرهنگام بتای اندروید ۱۴ و One UI 6 برای سری گلکسی اس ۲۲ چه فکر می‌کنید؟ آیا از تغییرات اعمال شده در این رابط کاربری رضایت دارید یا نسخه‌های پیشین را به آن ترجیح می‌دهید؟  29 شهریور 1402
0 نظر
5.00
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری