سرویس خبر
27 شهریور 1402 ساعت 14:48
0 نظر

 

آیفون ۱۶ از دکمه‌های مجازی برخوردار خواهد بود

شایعات درباره آیفون همیشه جذاب است. در این اندازه که هنوز آیفون ۱۵ وارد بازار نشده اما صحبت‌ها درباره آیفون ۱۶ از گوشه و کنار به گوش می‌رسد.

هنوز مهر ورود سری آيفون ۱۵ به بازار خشک نشده است، شایعات پیرامون نسل بعدی، یعنی خانواده آيفون ۱۶ آغاز شده است. حرف و حدیث‌ها توسط اکانت Digital Chat Station در شبکه چینی Weibo و پیرامون امکانات و قابلیت‌های iPhone 16 مطرح شده است.

شایعه شده است آیفون ۱۶ با حذف دکمه‌های فیزیکی و جایگزین شدن آن‌ها با دکمه‌های مجازی همراه خواهد بود. البته پیش‌تر خبرها حاکی از آن بود که این اتفاق در خانواده آيفون ۱۵ رخ می‌دهد و آقای مینگ چی کو، این پیش‌بینی را قبل از معرفی آیفون‌های ۲۰۲۳ کرده بود.

انتظار می‌رفت که دست کم نسخه‌های پرو از آیفون‌های سری ۱۵ میزبان دکمه‌های مجازی حساس به فشار باشند، اما در نهایت مانند سال گذشته شاهد همان دکمه‌های فیزیکی بودیم. حالا پیش‌بینی می‌شود که این اتفاق در سری ۱۶ از آیفون‌های اپل رخ دهد.

اپل همچنین قصد دارد تا نرخ نوسازی صفحه نمایش را در آيفون‌های ۲۰۲۴ تغییر دهد که البته این اتفاق روی نسخه‌های استاندارد می‌افتد و آپگرید شدن این گزینه به ۹۰ یا ۱۲۰ هرتز جزء تغییرات جذاب برای آن‌ها به حساب می‌آید. چرا که باعث می شود تا انیمیشن‌ها یا افکت‌های بصری بسیار روان‌تر از پیش اجرا شوند و همین موضوع، حس بهتری هنگام کار با آن‌ها به شخص استفاده کننده القاء می‌کند.

مدل‌های پرو از آیفون‌های ۲۰۲۴ احتمالا میزبان تغییراتی در حوزه دوربین خواهند بود. زبان طراحی دستگاه به همراه جزیره پویا (Dynamic Island) به احتمال زیاد به قوت خود باقی خواهد ماند و در نهایت، به نظر می‌رسد که این محصولات میزبان وای فای ۷ خواهند بود.

البته زود است که بخواهیم در مورد آيفون‌های سری ۱۶ صحبت کنیم، اما در نهایت دنیای تکنولوژی همواره با همین شایعات همراه بوده و چنین اتفاقاتی باعث جذابیت بیشتر آن می‌شود.  27 شهریور 1402
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری