سرویس خبر
9 شهریور 1402 ساعت 17:52
0 نظر

 

با بازی‌های رایگان ماه سپتامبر سرویس پلی استیشن پلاس آشنا شوید!

شرکت سونی به تازگی بازی‌های رایگان رده عضویتی اسنشال سرویس پلی استشین پلاس برای ماه سپتامبر را اعلام کرده است.

شرکت سونی به تازگی لیست بازی‌های رایگان رده عضویتی اسنشال سرویس پلی استیشن پلاس برای ماه سپتامبر را اعلام کرده است. این عناوین، شامل بازی‌های Saints Row، Black Desert: Traveler Edition و Generation Zero هستند و از روز ۵ سپتامبر (۱۴ شهریور) در دسترس کاربران تمامی رده‌های عضویتی پلی استیشن پلاس قرار خواهند گرفت.


 

Saints Row که معروف‌ترین عنوان بین بازی‌های رایگان این ماه محسوب می‌شود؛ طی سال ۲۰۲۲ منتشر شد و قرار بود تا این سری محبوب را با شخصیت‌هایی جدید ریبوت کند. متاسفانه، این بازی در هنگام عرضه مشکلات فراوانی داشت و به همین دلیل، با واکنش‌های مثبتی از سوی هواداران این سری و منتقدین روبرو نشد. با وجود فروش ناامید کننده این بازی، استودیوی والیشن تا به حال آپدیت‌های فراوانی را برای آن منتشر کرده که موجب بهبود تجربه کاربران در این عنوان شده‌اند. همانند نسخه‌های پیشین، Saints Row یک عنوان اکشن-جهان باز با گیمپلی مشابه سری GTA است و کاربران در آن وظیفه گسترش گنگ نوپای خود با نام The Saints را دارند.


 

بازی Generation Zero که یک شوتر اول شخص است؛ کشور سوئد را در دهه ۸۰ میلادی به تصویر می‌کشد و کاربران باید در آن با روبات‌هایی عظیم الجثه مبارزه کنند. این بازی به صورت تکی و کو-آپ یا آنلاین در گروه‌های سه نفره قابل تجربه است و همانند عناوینی چون سری Horizon، بازیکنان می‌توانند با لوت کردن روبات‌های دشمن، سلاح‌ها و وسایل جدیدی را برای خود بسازند.


 

در نهایت، بازی Black Desert: Traveler Edition یک عنوان MMORPG تخیلی با مبارزات سریع PvE و جنگ‌های وسیع در بخش PvP است. این بازی کلس‌های شخصیتی متفاوتی را در اختیار کاربران قرار داده که هر یک از آنها، قدرت‌ها و توانایی‌های متفاوتی دارند. نسخه Traveler Edition که برای کاربران پلی استیشن پلاس رایگان شده است؛ چندین بسته الحاقی اضافی را نیز به همراه دارد.

پلی استیشن همچنین در سکوت خبری، قیمت تمامی رده‌های عضویتی پلی استیشن پلاس را نیز افزایش داده و از روز ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور)، یک سال اشتراک رده عضویتی اسنشال قیمتی معادل با ۸۰ دلار را خواهد داشت. قیمت رده‌های عضویتی اکسترا و پریمیوم نیز به ترتیب به ۱۳۵ و ۱۶۰ دلار در سال افزایش می‌یابد.


 

اگر هنوز بازی‌های رایگان ماه آگوست را به آرشیو خود اضافه نکرده‌اید؛ هنوز تا روز ۴ سپتامبر برای دریافت آنها زمان دارید. این عناوین شامل PGA Tour 2K23، Dreams و Death’s Door هستند که نیاز‌های تمامی افراد از جمله علاقه‌مندان به بازی‌های ورزشی، بازی‌های مستقل و بازی‌های خلاقانه را پوشش می‌دهند.

درباره بازی‌های رایگان این ماه و افزایش قیمت قابل توجه سرویس پلی استیشن پلاس چه فکر می‌کنید؟ آیا این افزایش قیمت، موجب عرضه بازی‌های رایگان باکیفیت‌تری در آینده شده یا سونی تنها به دنبال کسب درآمد بیشتر از کاربران متعدد کنسول‌های خود است؟  9 شهریور 1402
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری