سرویس خبر
2 اردیبهشت 1402 ساعت 16:57
0 نظر

 

مک پرو در رویداد WWDC 2023 معرفی نخواهد شد

مارک گورمن امروز گفته که اپل قصد ندارد مک پرو جدید را در رویداد توسعه دهندگان امسال معرفی کند، از طرف دیگر عرضه مک استودیو هم تا تولید تراشه M3 به تعویق افتاده است.

مارک گورمن افشاگر معتبر اپل معتقد است که مک پرو سیلیکونی اپل در میان محصولات سخت افزاری که قرار در رویداد WWDC خرداد ماه معرفی شود، نخواهد بود.

گورمن با حضور در پادکست نشریه MacRumors توضیح داده که اگرچه او هنوز انتظار دارد مک پرو جدید امسال عرضه شود، اما بعید است که معرفی آن در کنفرانس توسعه دهندگان ماه ژوئن رخ دهد. این تاخیر قابل توجهی نسبت به زمانی است که در ابتدا گمان می‌رفت قرار است این دستگاه معرفی شود.


 

او افزوده که نسل بعدی مک استودیو هم احتمالا حاوی تراشه‌های سری M2 نخواهد بود و اپل برای جلوگیری از اینکه معرفی مک استودیو باعث شود فروش مک پرو کم شود، عرضه این دستگاه را به نسل تراشه‌های M3 موکول کرده است.

گورمن همچنین اظهار کرده که مک بوک ایر جدید ۱۵ اینچی که دارای تراشه M2 است، ابتدا قرار بوده سال گذشته عرضه شود. ظاهرا این بدان معناست که مک بوک ایر ۱۳ اینچی می‌تواند در یک چرخه ارتقای تراشه جداگانه نسبت به مدل ۱۵ اینچی باشد، که به نظر می‌رسد این ارتقا زمانی صورت گیرد که تراشه M3 معرفی شود و مدل بزرگتر هم بعد از آن این چیپست را دریافت کند. اینکه اپل چگونه قصد دارد چرخه ارتقای تراشه این دو دستگاه را در دراز مدت هماهنگ کند، چیزی است که زمان مشخص می‌کند.

به دنبال گزارش قبلی، گورمن گفته که او اکنون انتظار دارد که روش ورودی متن «in-air typing» در هدست واقعیت ترکیبی اپل در هنگام عرضه، وجود داشته باشد. او افزوده که عمر باتری دو ساعته دستگاه احتمالا در نسل‌های متوالی هدست واقعیت ترکیبی باقی خواهد ماند، دقیقا مانند اینکه دو سایز استاندارد مدل اپل واچ از زمان معرفی در سال ۲۰۱۴ تاکنون، هیچ بهبودی را در مورد طول عمر باتری نداشته‌اند.  2 اردیبهشت 1402
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری