سرویس خبر
22 فروردین 1402 ساعت 17:05
0 نظر

 

سامسونگ گلکسی F54 به همراه باتری ۶٫۰۰۰ میلی آمپری دیده شد

گوشی میان رده جدید سامسونگ با نام گلکسی F54، به تازگی موفق به اخذ گواهی SGS شده است.

در ماه گذشته، شاهد عرضه گوشی سامسونگ گلکسی M54 در سکوت خبری بودیم و اکنون نیز به نظر رسیده که نسخه متفاوتی از این گوشی با نام سامسونگ گلکسی F54 در راه است. این گوشی شماره مدل SM-E546B/DS را داشته و صفحه‌های مخصوص پشتیبانی آن نیز به وب‌سایت سامسونگ در مناطق متفاوت اضافه شده‌اند.


 

سامسونگ گلکسی F54 که به تازگی تاییدیه SGS Fimko را دریافت کرده است؛ دارای یک باتری با ظرفیت ۶٫۰۰۰ میلی آمپر بوده و از شارژ سریع ۲۵ واتیز نیز پشتیبانی خواهد کرد. نوع باتری و سرعت شارژ این گوشی، دقیقا مشابه گلکسی M54 است؛ اما معمولا برخی تفاوت‌های سخت افزاری میان مدل‌های سری M و F وجود دارد.

گلکسی M54 نیز در واقع نسخه‌ای تغییر یافته از گلکسی A54 بوده که سخت افزار قدرتمند‌تری را به همراه دارد. باتری این گوشی، ۶٫۰۰۰ میلی آمپری بوده که ظرفیت بالاتری به نسبت باتری ۵٫۰۰۰ میلی آمپری گلکسی A54 دارد؛ همچنین نمایشگر ۶.۷ اینچی گلکسی M54، بزرگ‌تر از نمایشگر ۶.۴ اینچی به کار رفته در گلکسی A54 بوده و دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی آن نیز از دوربین ۵۰ مگاپیکسلی A54 بهتر است.


سامسونگ گلکسی M54

با توجه به اخذ گواهی SGS توسط سامسونگ گلکسی F54 و همچنین اضافه شدن صفحه‌های پشتیبانی از آن به وب‌سایت این شرکت، به نظر رسیده که فاصله چندانی تا عرضه این محصول به بازار نداریم. متاسفانه، شایعات و اخبار چندانی در مورد این گوشی منتشر نشدند که البته با توجه به سکوت خبری پیرامون معرفی گلکسی M54، این امر چندان نیز دور از انتظار نیست.

درباره گوشی میان رده جدید سامسونگ چه می‌اندیشید؟ آیا گلکسی F54 نسبت به M54 ارزش خرید خواهد داشت و یا صرفا با یک گوشی ری‌برند شده طرف هستیم؟  22 فروردین 1402
0 نظر
4.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری