سرویس خبر
22 فروردین 1402 ساعت 16:00
0 نظر

 

رندر‌هایی از شیائومی ۱۳ الترا منتشر شدند!

در امروز شاهد انتشار تصاویر رندر شده‌ای از پرچمدار بعدی شرکت شیائومی، یا همان شیائومی ۱۳ الترا هستیم.

پرچمدار بعدی شرکت شیائومی یا همان شیائومی ۱۳ الترا، یکی از جذاب‌ترین گوشی‌های امسال محسوب شده و بسیاری در انتظار رونمایی از آن هستند. در محصولات اخیر شیائومی مانند گوشی‌های شیائومی 12S الترا و ۱۳ پرو، شاهد استفاده از دوربین‌های بسیار قدرتمندی بودیم؛ اما به نظر رسیده که در شیائومی ۱۳ الترا، این شرکت تمرکز بیشتری روی سیستم دوربین داشته است.


 

در امروز به لطف یکی از افشاگران شناخته شده که «OnLeaks» نام دارد؛ شاهد انتشار رندر‌هایی با ظاهر رسمی از این گوشی هستیم. بنا بر ادعای این افشاگر، ابعاد این محصول معادل با ۹.۵۷×۷۴.۶۴×۱۶۳.۱۸ میلی متر خواهد بود که آن را به یکی از بزرگ‌ترین گوشی‌های بازار تبدیل می‌کند. شیائومی ۱۳ الترا دارای چهار دوربین ۵۰ مگاپیکسلی بوده و قرار است که به نسبت شیائومی 12S الترا، در کشور‌های بیشتری نیز عرضه شود.


 

همانطور که از رندر‌های فاش شده پیداست؛ این گوشی ظاهر منحصر به فردی دارد. فریم تخت و صیقل یافته شیائومی ۱۳ الترا، گوشی‌های آیفون را تداعی می‌کند؛ اما نمایشگر و بدنه پشتی گوشی حالتی خمیده داشته که در دست گرفتن آن را آسان‌تر می‌سازد.

شاید یکی از عواملی که برخی کاربران را از خرید این گوشی پشیمان کند؛ جزیره دوربین آن بوده که بسیار بزرگ است. جزیره دوربین این گوشی، حالتی برآمده داشته که البته برای جا دادن این چهار سنسور بزرگ و ۵۰ مگاپیکسلی، لازم است. از ظاهر شیائومی ۱۳ الترا، به نظر رسیده که بخش بالایی آن سنگین‌تر از بخش پایینی باشد.


 

رندر منتشر شده از این گوشی در رنگ مشکی، میزان برجستگی دوربین و همچنین متر‌یال به کار رفته در پنل پشتی را به خوبی نمایش می‌دهد. به نظر رسیده که در این گوشی، شاهد استفاده از همان جنس مشابه چرم مصنوعی هستیم که در شیائومی 12S الترا نیز به کار رفته بود. البته با توجه به اینکه با رندر‌هایی فاش شده طرف هستیم؛ امکان تغییرات جزئی در ظاهر و متر‌یال به کار رفته در گوشی همچنان وجود دارد.

شیائومی ۱۳ الترا قرار است تا در روز ۱۸ آوریل (۲۹ فروردین) و در کشور چین معرفی شود. نسخه جهانی این گوشی، کمی بعد از نسخه چینی آن روانه بازار شده و با توجه به وعده‌های شیائومی مبنی بر عرضه گسترده‌تر آن، باید صبر کرده و ببینیم که پرچمدار جدید این شرکت در بازار چگونه عمل می‌کند.

 

درباره گوشی شیائومی ۱۳ الترا و طراحی آن چه فکر می‌کنید؟ آیا در انتظار معرفی این پرچمدار هستید و یا گزینه‌های دیگری مانند محصولات سامسونگ یا گوگل را به آن ترجیح می‌دهید؟  22 فروردین 1402
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری