سرویس خبر
22 فروردین 1402 ساعت 19:03
0 نظر

 

نمایشگر ۲۷ اینچی اپل همچنان در حال توسعه است

مینگ چی کو امروز در توییتی که به نظر در جواب اظهارات دیروز راس یانگ است، گفته که اپل نمایشگر ۲۷ اینچی خود را در سال ۲۰۲۴ عرضه خواهد کرد؛ این در حالیست که یانگ دیروز گفته بود اپل به طور کل این پروژه را متوقف کرده است.

به گفته مینگ چی کو افشاگر معتبر محصولات اپل، صفحه نمایش خارجی ۲۷ اینچی مینی ال ای دی این شرکت همچنان در حال ساخت است و در سال ۲۰۲۴ یا اوایل سال ۲۰۲۵ به تولید انبوه خواهد رسید.

کو امروز در توییتر گفته که «این دستگاه دارای تمام ویژگی‌هایی است که از یک مانیتور رده بالا انتظار می‌رود». پیش از این شایعه شده بود که این نمایشگر خارجی دارای قابلیت پروموشن (نرخ تاه‌سازی ۱۲۰ هرتز) و تراشه سیلیکونی اپل خواهد بود.


 

در ادامه مینگ چی کو گفته که بر خلاف فن‌آوری نمایشگر مینی ال ای دی موجود اپل در آیپد پرو که دارای صفحه پشتی PCB است، مانیتور ۲۷ اینچی این شرکت دارای صفحه پشتی شیشه‌ای خواهد بود. این امر موجب می‌شود که پنل نازکتر، حاشیه‌های آن باریکتر و طول عمر محصول بیشتر شود.

این ادعا به طور کلی در تضاد با گزارش راس یانگ تحلیلگر صفحه نمایش است؛ این افشاگر دیروز گفته بود که اپل با وجود ارسال برخی از پنل‌های نمایشگر طراحی شده برای مانیتور در سال گذشته، فعلا توسعه آن را متوقف کرده است. یانگ در ابتدا انتظار داشت که این مانیتور در سال ۲۰۲۲ عرضه شود، قبل از اینکه به سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ موکول شود، که البته این موضوع به حقیقت نپیوست.  22 فروردین 1402
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری