سرویس خبر
21 فروردین 1402 ساعت 16:11
0 نظر

 

بازی Dying Light Enhanced Edition در اپیک گیمز استور رایگان شد

فروشگاه اپیک گیمز استور به تازگی و برای مدتی محدود، بازی Dying Light Enhanced Edition را به صورت رایگان در آورده است.

اپیک گیمز استور به تازگی نسخه Enhanced Edition بازی Dying Light را برای مدتی محدود، به صورت رایگان در آورده است. کاربران اپیک گیمز استور می‌توانند تا روز ۱۳ آوریل (۲۴ فروردین)، این بازی را به طور رایگان دریافت کرده و به آرشیو خود اضافه کنند.


 

Dying Light یک بازی جهان باز در سبک وحشت و بقا بوده که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد. شخصیت اصلی این عنوان، یک مامور مخفی به نام «کایل کرین» است که هنگام شروع پاندمی ویروسی که مردم را به زامبی تبدیل می‌کند؛ به شهر «هران» فرستاده می‌شود. در گیمپلی این بازی که زاویه دوربین اول شخص را دارد؛ تمرکز زیادی روی پارکور شده که جذابیت بسیاری به خصوص در هنگام فرار از زامبی‌ها دارد.

نسخه Enhanced Edition این عنوان در مقایسه با نسخه عادی، دارای محتوای سیزن پس این بازی بوده و بسته الحاقی The Following، بسته الحاقی The Bozak Horde، دو منطقه قرنطینه اضافی و همچنین دو باندل را به همراه دارد. بسته الحاقی The Following، یک مپ بزرگ و کاملا جدید را به بازی اضافه کرده و همچنین به بازیکنان اجازه استفاده از وسیله نقلیه خاصی را نیز می‌دهد.


 

بازی Dying Light 2 که ادامه این بازی بوده و در سال ۲۰۲۲ برای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس و اس، ایکس باکس وان و پی سی منتشر شد؛ قرار است تا در روز ۲۰ آوریل (۳۱ فروردین)، آپدیت بزرگی را دریافت کرده که بهبود‌های جدی برای سیستم مبارزه را به همراه دارد و همچنین امکان تغییر ظاهر آرمور‌ها در بازی‌ها را فراهم می‌کند.

آقای «تیمون اسمکتالا»، کارگردان سری Dying Light نیز مدتی پیش در مصاحبه‌های خود، به بسته الحاقی دوم این بازی اشاراتی داشت و همچنین تایید کرد که پشتیبانی رسمی از ماد‌ها و مپ‌های ساخته شده توسط پلیر‌ها به Dying Light 2 اضافه خواهد شد.


 

درباره فرنچایز Dying Light چه فکر می‌کنید؟ آیا از طرفداران این سری و گیمپلی خاص آن در سبک نه‌ چندان خاص زامبی هستید یا عناوین دیگری را به آن ترجیح می‌دهید؟  21 فروردین 1402
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری