سرویس خبر
20 فروردین 1402 ساعت 19:11
0 نظر

 

سامسونگ برخی از ویژگی‌های دوربین سری گلکسی اس ۲۳ را به پرچمداران قدیمی‌تر‌ خود می‌آورد!

یکی از مقامات شرکت سامسونگ به تازگی اعلام کرده که این شرکت قصد اضافه کردن برخی از قابلیت‌های دوربین سری گلکسی اس ۲۳ به پرچمداران قدیمی‌تر خود را دارد.

شرکت سامسونگ با معرفی سری گلکسی اس ۲۳ در اوایل سال جاری میلادی، ویژگی جدیدی را نیز با نام «Image Clipper» به گوشی‌های خود آورد که امکان انتخاب و کپی اجسام یا افراد از درون عکس‌ها را فراهم می‌کرد. خوشبختانه، یکی از مقامات این برند کره‌ای به تازگی تایید کرده که قابلیت «Image Clipper» برای پرچمداران قدیمی‌‌تر سری گلکسی نیز منتشر خواهد شد.


 

به گفته خبرگزاری SamMobile، یکی از مقامات سامسونگ که در فروم رسمی محصولات این شرکت به زبان کره‌ای فعالیت دارد؛ به تازگی اعلام کرده که ویژگی «Image Clipper» در آینده نزدیک برای کاربران سری گلکسی اس ۲۰ و نسل‌های جدیدتر، سری گلکسی نوت ۲۰، گلکسی زد فولد ۲ و نسل‌های جدیدتر و سرانجام گلکسی زد فلیپ و نسل‌های جدیدتر منتشر خواهد شد.

به ادعای این مسئول شرکت سامسونگ، آپدیت مخصوص این ویژگی در روز‌های آتی منتشر شده و کاربران این گوشی‌ها، می‌توانند منتظر اضافه شدن این ویژگی به بخش گالری خود باشند. لازم به ذکر بوده که شرکت اپل، این ویژگی را با سیستم عامل iOS 16 در دسترس کاربران قرار داد و سامسونگ نیز سریعا از این قابلیت کاربردی الهام گرفت!


 

محصولات جدیدتر سامسونگ یعنی سری گلکسی اس ۲۲ و همچنین گوشی تاشو گلکسی زد فولد ۴، در کنار قابلیت «Image Clipper»، به حالت‌های ضبط ویدیو‌ Expert Raw/Pro/Pro Video نیز برای دوربین سلفی خود دسترسی پیدا می‌کنند. حالت «Astro Hyperlapse» با زوم ۳۰۰ برابری نیز برای سری گلکسی اس ۲۲، گلکسی زد فولد ۴ و گلکسی زد فلیپ ۴ منتشر شده تا کاربران آنها، امکان ضبط ویدیو‌هایی جذاب از‌ آسمان در شب و ستارگان را داشته باشند.

این حرکت از سوی سامسونگ، تحسین برانگیز بوده و اهمیت این شرکت به محصولات خود را نشان می‌دهد. سامسونگ مدتی پیش نیز با انتشار آپدیت One UI 5.1، قابلیت‌هایی چون پشتیبانی از Expert RAW در اپلیکیشن دوربین، ویجت‌های هوشمند بهبود یافته و تعامل بهتر با پی سی را به گوشی‌های قدیمی‌تر خود آورد.


 

درباره انتشار این قابلیت‌های برای پرچمداران قدیمی‌تر این شرکت چه می‌اندیشید؟ آیا از پشتیبانی نرم افزاری سامسونگ از محصولات خود رضایت دارید؟  20 فروردین 1402
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری