سرویس خبر
16 فروردین 1402 ساعت 16:14
0 نظر

 

هواوی نوا ۱۱ احتمالا از حاشیه نمایشگر باریکی بهره خواهد برد

به تازگی رندری منتشر شده است که طراحی کلی میان‌رده هواوی را نشان می‌دهد.

گوشی میان‌رده موردانتظار هواوی موسوم به هواوی نوا ۱۱ امروز در تصویر رندری جدیدی شد و طراحی آن فاش شد. طبق این تصویر،‌ میان‌رده جدید هواوی با تغییرات ظاهری برجسته‌ای در مقایسه با نسل قبلی عرضه خواهد شد. رندر هواوی نوا ۱۱ در شبکه اجتماعی چینی Weibo‌ به اشتراک گذاشته شده است. 

تصویر رندری هواوی نوا ۱۱ نمایشگر تخت و حاشیه نمایشگر باریک آن را نشان می‌دهد. خوشبختانه عرض حاشیه نمایشگر میان‌رده هواوی از همه طرفین برابر است و ظاهری جذاب به پنل جلویی بخشیده است. به علاوه، نمایشگر هواوی نوا ۱۱ میزبان ناچ حفره دوربین سلفی است. از آن سو، ماژول دوربین این میان‌رده از طراحی مشابه دوربین سری پرچمدار هواوی P60 برخوردار خواهد بود. 

براساس این تصویر رندری، هواوی نوا ۱۱ از ماژول دوربین استوانه‌ای شکل بهره خواهد برد که در آن دوربین سه‌گانه شامل دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی قرار خواهد گرفت. نسخه پرو این گوشی نیز احتمالا به دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی و سنسور تله‌فوتو مجهز خواهد بود. البته در حال حاضر مشخص نیست سنسور تله‌فوتو در نسخه استاندارد هواوی نوا ۱۱ نیز به کار خواهد رفت و یا این سنسور تنها به مدل پرو محدود خواهد شد. 

در نهایت باید اشاره کرد که هواوی هنوز زمان رونمایی سری هواوی نوا ۱۱ را اعلام نکرده است ولی گزارش‌های قبلی ادعا کرده‌اند که این سری میان‌رده در طی ماه جاری میلادی معرفی خواهد شد.   16 فروردین 1402
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری