سرویس خبر
9 فروردین 1402 ساعت 17:17
0 نظر

 

سامسونگ گلکسی زد فولد ۵ و زد فلیپ ۵ با چیپست اسنپدراگون ۸ نسل دوم در گیک‌بنچ دیده شدند

نسل بعدی گوشی‌های تاشو سامسونگ یعنی گلکسی زد فولد ۵ و زد فلیپ ۵ به تازگی در دیتابیس بنچمارک گیک‌بنچ دیده شده‌اند.

گوشی‌های تاشو جدید شرکت سامسونگ یعنی گلکسی زد فولد ۵ و زد فلیپ ۵، به تازگی در دیتابیس بنچمارک گیک‌بنچ قرار گرفته‌اند و به نظر رسیده که شاهد استفاده از چیپست کوالکام اسنپدراگون ۸ نسل دوم برای گلکسی در این گوشی‌ها هستیم. این چیپست پیش‌تر در سری گلکسی اس ۲۳ نیز به کار رفته بود و پسوند «برای گلکسی»، خبر از کلاک اسپید بالاتر پردازنده و پردازنده گرافیکی این چیپست به نسبت اسنپدراگون ۸ نسل دوم معمولی را می‌دهد.


 

سامسونگ گلکسی زد فولد ۵ که با شماره مدل SM-F946U در دیتابیس گیک‌بنچ قرار گرفته است؛ موفق به کسب امتیاز ۲٫۰۱۴ در بخش تک هسته‌ای و ۵٫۰۲۲ در بخش چند هسته‌ای شد. این امتیازات، مقداری بالاتر از سری گلکسی اس ۲۳ بوده که عموما موفق به دریافت امتیازی حدود ۱٫۵۰۰ در بخش تک هسته‌ای و ۴٫۹۰۰ در بخش چند هسته‌ای می‌شوند. گلکسی زد فولد ۵ که در این تست استفاده شده، دارای ۱۲ گیگابایت حافظه رم و سیستم عامل اندروید ۱۳ بوده است.


 

در سوی دیگر ماجرا، سامسونگ گلکسی زد فلیپ ۵ با شماره مدل SM-731U به چشم می‌خورد. این گوشی نیز از چیپست مشابه برادر بزرگ‌تر خود استفاده کرده و در بخش تک هسته‌ای، امتیاز ۲٫۰۳۰ و در بخش چند هسته‌ای امتیاز ۵٫۲۱۳ را کسب کرده است. با استناد به اطلاعات گیک‌بنچ، این گوشی تاشو صدفی دارای ۸ گیگابایت حافظه رم بوده و از سیستم عامل اندروید ۱۳ استفاده می‌کند.


 

نسل جدید گوشی‌های تاشو شرکت سامسونگ به احتمال زیاد در ماه آگوست معرفی خواهند شد. درباره مشخصات سخت افزاری این گوشی‌ها و امتیازات کسب شده توسط آنها در گیک‌بنچ چه فکر می‌کنید؟ آیا گوشی‌های تاشو سامسونگ، در حال تبدیل به گزینه جذاب‌تری نسبت به سری اس هستند؟  9 فروردین 1402
0 نظر
4.50
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری