سرویس خبر
10 اسفند 1401 ساعت 14:52
1 نظر

 

نمی‌توانیم به گردشگری خارجی بگوییم از بله و ایتا استفاده کن

عزت الله ضرغامی: نمی‌توانیم به گردشگری خارجی بگوییم از بله و ایتا استفاده کن؛ او می‌خواهد از تهران با پاریس در ارتباط باشد.

جلسات هیئت دولت در روزهای چهارشنبه همیشه حاشیه‌های جذابی برای خبرنگاران داشته است. از جمله این حواشی صحبت امروز خبرنگاران با وزیر گردشگری است. عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی و گردشگری در حاشیه جلسه هیات دولت گفت که نمی‌توانیم به گردشگری خارجی بگوییم از بله و ایتا استفاده کن؛ او می‌خواهد از تهران با پاریس در ارتباط باشد.

عزت الله ضرغامی پس از جلسه هیات دولت گفت که وزیر ارتباطات به خاطر سیم کارت‌هایی که به گردشگران خارجی داده می‌شود خیلی مورد حمله قرار گرفت. این پیشنهاد ما بود و پیگیر آن هم هستیم، از من باید انتقاد بشود. او گفت که باید حداقل خدمات و سرویس‌ها به گردشگرهای خارجی داده شود. وی افزود که یکی از مهمترین نیازهای گردشگران خارجی که به کشور می‌آیند اینترنت و سکوهای خارجی است که مثل نان شب و هوا برای آنها لازم است.

بنا به گفته‌های ضرغامی و عملکرد تیم دولت و نهادهای امنیتی، «اینترنت و سکوهای خارجی برای خارجی‌ها مثل نان شب و هوا لازم است» ولی ظاهرا مردم داخل نیازی به نان شب و هوا ندارند، زیرا نیازی نیست با کسی در ارتباط باشند!  10 اسفند 1401
1 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری