سرویس خبر
17 بهمن 1401 ساعت 14:54
0 نظر

 

ریلمی عرضه گوشی جی تی نیو ۵ در دو نسخه متفاوت را تایید کرد

شرکت ریلمی به تازگی تایید کرده که گوشی ریلمی جی تی تی نیو ۵ در دو نسخه با سرعت شارژ‌های ۲۴۰ و ۱۵۰ واتی روانه بازار خواهد شد.

یکی از جذاب‌ترین بخش‌های گوشی ریلمی جی تی نیو ۵ که در تاریخ ۹ فوریه (۲۰ بهمن) معرفی خواهد شد؛ پشتیبانی از شارژ فوق سریع ۲۴۰ واتی است. مدتی پیش، شاهد انتشار شایعاتی مبنی بر عرضه دو نسخه متفاوت از این گوشی با سرعت شارژ‌های متفاوت بودیم و اکنون نیز یکی از مقامات ریلمی این شایعه را تایید کرده است. اینطور که به نظر می‌رسد؛ ریلمی جی تی نیو ۵ در دو نسخه با سرعت شارژ‌های ۲۴۰ و ۱۵۰ واتی روانه بازار می‌شود.


 

نسخه با پشتیبانی از شارژ سریع ۱۵۰ واتی این گوشی، دارای باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری بوده و شارژ کامل آن تنها ۱۶ دقیقه به طول می‌انجامد. ریلمی در گذشته نیز یک گوشی با پشتیبانی از شارژ سریع ۱۵۰ واتی روانه بازار کرده بود که با نام ریلمی جی تی نیو ۳ شناخته می‌شود. شارژ کامل این گوشی که از چیپست مدیاتک دیمنسیتی ۸۱۰۰ و یک باتری ۴۵۰۰ میلی آمپری استفاده می‌کرد نیز ۱۶ دقیقه زمان می‌برد.

به احتمال زیاد، دو نسخه متفاوت ریلمی جی تی نیو ۵ از چیپست‌های متفاوتی استفاده خواهند کرد. نسخه با پشتیبانی از شارژ ۲۴۰ واتی، قرار است تا دارای چیپست کوالکام اسنپدراگون ۸ پلاس نسل اول بوده و در سوی دیگر، نسخه ۱۵۰ واتی از چیپست ۵ نانومتری مدیاتک دیمنسیتی ۸۲۰۰ استفاده خواهد کرد. همچنین گفته شده که ظرفیت باتری این دو مدل متفاوت بوده و احتمالا در نسخه ۲۴۰ واتی، شاهد باتری با ظرفیت پایین‌تری خواهیم بود.


 

در حال حاضر، هنوز مشخص نیست که آیا دو نسخه متفاوت این گوشی، در خارج از کشور چین نیز عرضه خواهند شد یا خیر. البته، باید گفت که اگر ریلمی برنامه‌ای برای عرضه جهانی این گوشی نداشته باشد؛ تولید دو نسخه متفاوت کمی عجیب به نظر می‌آید.

درباره گوشی ریلمی جی تی نیو ۵ و سرعت شارژ‌ بسیار بالای آن چه فکر می‌کنید؟ آیا مزایای شارژ فوق سریع، ارزش معایب آن را دارند؟  17 بهمن 1401
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری