سرویس خبر
1 دی 1401 ساعت 16:34
1 نظر

 

لیست کاملی از لوازم جانبی رسمی سری گلکسی اس 23 منتشر شد

به تازگی شاهد انتشار لیستی از لوازم جانبی رسمی سری گلکسی اس 23 هستیم که در کنار آن، رنگ‌بندی این گوشی‌ها نیز مشخص شده است.

اکنون که دیگر مدت زیادی تا ماه فوریه و رونمایی از نسل جدید پرچمداران سامسونگ، یعنی سری گلکسی اس 23 باقی نمانده است؛ همچنان شاهد انتشار شایعات و مطالب فاش شده درباره این گوشی‌ها هستیم. در امروز، «اون بلس» که افشاگر شناخته شده‌ای محسوب می‌شود؛ لیست کاملی از لوازم جانبی سامسونگ برای این گوشی‌ها را منتشر کرده که حتی شماره مدل آنها را نیز به همراه دارد.  


 

بگذارید در ابتدا به سراغ گلکسی اس 23 معمولی برویم. به گفته «اون بلس»، لوازم جانبی رسمی سامسونگ برای این گوشی شامل دو مدل قاب شفاف، قاب چرمی (رنگ‌های مشکی، قهوه‌ای و سبز)، قاب ضد ضربه (رنگ مشکی)، قاب سیلیکونی (رنگ‌های مشکی و سفید) و قاب کیف-پولی اسمارت ویو (رنگ‌های مشکی، کرم، سبز و بنفش) هستند.

 

در سوی دیگر، گلکسی اس 23 پلاس را داریم که لوازم جانبی رسمی آن شباهت زیادی به نسخه معمولی داشته و شامل دو مدل قاب شفاف، قاب چرمی (رنگ‌های مشکی، قهوه‌ای و سبز)، قاب ضد ضربه (رنگ مشکی) و قاب سیلیکونی (رنگ‌های مشکی، سفید، کرم، سبز، بنفش، سرمه‌ای و نارنجی) می‌شود. در این لیست، اشاره‌ای به کاور اسمارت ویو برای نسخه پلاس نشده است؛ اما به احتمال زیاد، لوازم جانبی این گوشی با نسخه معمولی تفاوت خاصی نخواهند داشت.

در نهایت، باید به سراغ پرچمدار اصلی در این سری یعنی گلکسی اس 23 الترا برویم؛ برای این گوشی نیز یک قاب شفاف، قاب چرمی (رنگ‌های مشکی، قهوه‌ای و سبز)، قاب ضد ضربه (رنگ مشکی) و قاب سیلیکونی (رنگ‌های کرم، سبز، بنفش، سرمه‌ای و نارنجی) عرضه خواهند شد.

همچنین رنگ‌های قلم اس پن این گوشی نیز فاش شده که در واقع، رنگ‌بندی گلکسی اس 23 الترا را مشخص می‌کنند. اس پن گلکسی اس 23 الترا، رنگ‌های کرم، سبز، بنفش و مشکی را داشته و به نظر می‌رسد که این گوشی در حداقل چهار رنگ متفاوت معرفی خواهد شد. برخی تصاویر مربوط به کاور چرمی و اسمارت ویو این گوشی و همچنین کاور سیلیکونی اس 23 معمولی نیز توسط خبرگزاری MobileFun UK منتشر شده‌اند.

 

در ماه گذشته، «رولند کوئنت» نیز لیستی مربوط به لوازم جانبی سری گلکسی اس 23 را منتشر کرد که به گفته این افشاگر، هنوز کامل نبود. در لیست آقای «کوئنت»، قلم اس پن با رنگ‌های مشکی، سبز، صورتی و بژ دیده شده بود که به احتمال زیاد، رنگ بژ به کرم تبدیل شده و صورتی نیز به بنفش تغییر کرده است.

درباره لوازم جانبی و رنگ‌بندی سری گلکسی اس 23 چه می‌اندیشید؟ آیا بی صبرانه در انتظار رونمایی از سری جدید پرچمداران شرکت سامسونگ هستید؟  1 دی 1401
1 نظر
4.00
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری