تست همراه اول

سرویس خبر
16 تیر 1385 ساعت 23:00
0 نظر

 

ارسال 200 ميليون پيامك در روز اول نوروز پيش‌بيني می شود

گروه خبری GSM: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها و پیش‌بینی‌های انجام شده امكانات لازم برای ارسال 200 میلیون پیامك در روز و در ایام تعطیلات نوروز وجود دارد.

عباسعلی ابوالفضلی - مدیر كل روابط عمومی شركتارتباطات سیار - در گفت‌وگو با ایسنا،با تاكید بر اینكه مشتركان در زمان تحویل سال جدید مشكلی برای ارسال پیامك نخواهندداشت، اظهار كرد: تمهیدات لازم برای این كار انجام شده اما توصیه‌ای كه ما به عنوانمسوولان شبكه‌ی همراه اول به مشتركان داریم این است كه حتی المقدور مشتركانپیامك‌های خود را یك یا دو ساعت قبل و بعد از زمان تحویل سال نو مبادله كنند.

وی گفت: یكی از پرترافیك‌ترین زمان‌ها در طول سالایام نوروز است به ویژه به دلیل سفرهایی كه به جاهایی مانند شمال كشور، مشهد،‌شیراز و اصفهان می‌شود و مردم برای ارسال پیامك و برقراری تماس با مشكل مواجهمی‌شوند، اما برای این ایام تمام تلاش‌مان را انجام داده‌ایم.

ابوالفضلی ادامه داد: افزایش ظرفیت IN تا 10میلیون یكی از اقدامات توسعه‌ای مهم ما محسوب می‌شود و در زمینه HLR نیز مشكلینخواهیم داشت، بنابراین مشتركان به راحتی خواهند توانست پیامك‌ها و تماس‌های خود رادر ایام نوروز داشته باشند.

ابوالفضلی با تكذیب هر نوع خبری مبنی بر اختلالاتتماس‌ها در چند روز اخیر تصریح كرد: هر نوع اختلالی را تكذیب می‌كنیم اما در صورتوجود اختلال در محدوده‌ی جغرافیایی خاص دلایل آن را بررسی خواهیم كرد، زیرا اینامكان وجود دارد كه این اختلال در محدوده‌ی خاصی ایجاد شده باشد كه دلایل آن رابررسی خواهد شد.  16 تیر 1385
0 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری