تست همراه اول

سرویس خبر
27 شهریور 1401 ساعت 11:00
0 نظر

 

جزئیات کامل عرضه دیگنیتی در بورس کالا و قیمت آن منتشر شد

چندی پیش خبر عرضه تعدادی خودروی دیگنیتی در بورس کالا منتشر شد و حالا جزئیات بیشتر این عرضه اعلام شده است.

امروز اطلاعیه عرضه بورس کالای ایران، جزئیات عرضه خودروی دیگنیتی در این بورس را به همراه داشت. آنطور که اعلام شده، در روز ۳۰ شهریور ماه، قرار است ۳۸ خودروی دیگنیتی سفید با تریم مشکی، ۳۸ دیگنیتی سفید با تریم مشکی، ۳۸ دیگنیتی مشکی با تریم مشکی و ۳۸ دیگنیتی مشکی با تریم قرمز در بورس کالا و با قیمت پایه ۸۲۱٫۵۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان روی تابلو برود.

تریم قرمز دیگنیتی پرایم

البته این‌ها تنها خودروهای بهمن موتور نیستند که در آن روز در بورس کالا به فروش می‌رسند. گویا گروه بهمن موتور قصد عرضه ۱۷۵ دستگاه وانت کارا تک کابین با قیمت پایه ۲۹۱٫۳۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان هم دارد. همچنین ۱۲۱ دستگاه وانت کارا دو کابین با قیمت پایه ۳۰۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان نیز روز چهارشنبه عرضه خواهد شد.

وانت کارا تک کابین

دیگر نکاتی که درباره خرید این خودروها اعلام شده، به شرح لیست زیر است:

  • میزان پیش پرداخت 30% قیمت پایه است.
  • هر کدملی صرفا مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و صرفا برای یک دستگاه خودرو است.
  • صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.
  • خریداران ملزم به واریز وجه هزینه‌های ذیل همزمان با تسویه اصل مبلغ به شماره حساب اعلامی هستند که شامل هزینه 9 درصد مالیات ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش + سایر هزینه‌ها که جمعا به مبلغ ۳۹۴٫۴۱۹٫۰۲۷ ریال به این شرح است: ۳۵۳٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال برای هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری، ۴۳۵٫۰۰۰ ریال برای هزینه هوشمندسازی کارت خودرو، ۵۰۰٫۰۰۰ ریال برای هزینه خدمات پست، ۲٫۸۰۰٫۰۰۰ برای هزینه تولید پلاک و شماره گذاری، ۳۷٫۱۸۴٫۰۲۷ برای هزینه بیمه شخص ثالث


  27 شهریور 1401
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری