تست همراه اول

سرویس خبر
23 شهریور 1401 ساعت 14:13
2 نظر

 

گروه بهمن موتور مشخصات کامل فنی و رفاهی بهمن ریسپکت را منتشر کرد

ریسپکت تازه‌ترین سدان چینی بازار به حساب می‌آید که هنوز به دست مشتریان نرسیده اما به واسطه طراحی ظاهری، افراد مختلفی را به سمت خود جذب کرده است.

خودرویی که از آن صحبت می‌کنیم در کشور چین به نام کوین ژوآندو (Cowin Xuandu) شناخته می‌شود. این خودرو که در ایران توسط بهمن موتور و با نام ریسپکت به معنای «احترام» قرار است عرضه شود، طراحی ظاهری جوان پسند و جذابی دارد. 

از نظر مشخصات فنی، قبلا با این خودرو آشنا شده بودیم. ریسپکت بهمن موتور با یک پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو شارژ همراه است که می‌تواند ۱۵۴ اسب بخار توان را با گشتاور ۲۱۰ نیوتون متری به ارمغان بیاورد. جعبه دنده در نظر گرفته شده برای این محصول CVT است که قابلیت تعویض دنده مصنوعی ۹ سرعته را هم دارد. شاید بتوان گفت این خودرو از نظر مشخصات فنی، شباهت زیادی با چری آریزو ۶ دارد و حتی گشتاور اعلامی آن با آریزو 6 تفاوتی ندارد. 

 

در هر صورت قیمت نهایی که برای این خودرو اعلام شده، ۷۳۷ میلیون تومان است و آنطور که بهمن موتور اعلام کرده، فروش این خودرو از ابتدای مهر ماه سال جاری آغاز و تحویل آن ۳۰ روزه خواهد بود. در ادامه لیست مشخصات رفاهی و فنی این خودرو که توسط بهمن موتور منتشر شده را می‌توانید بخوانید. شما در مورد ریسپکت چه فکر می‌کنید؟ آیا این خودرو می‌تواند محصول موفقی برای بازار خودروی ایران باشد؟


   23 شهریور 1401
2 نظر
3.70
  10 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری