تست همراه اول

سرویس خبر
23 شهریور 1401 ساعت 14:01
0 نظر

 

دیگنیتی پرایم برای دومین بار در بورس کالا عرضه شد

دیگنیتی پرایم برای بار دوم در بورس کالا از ۳۰ شهریور ماه عرضه می‌شود و هر کد ملی تنها می‌تواند یک دستگاه خریداری نماید.

خودروی دیگنیتی پرام به واسطه طراحی جذابی که دارد، یکی از خودروهای محبوب این بازار به حساب می‌آید اما همچنان از نظر فنی، نسبت به رقبایش انتخاب فوق العاده‌ای نیست. با این حال اگر به دنبال خرید این خودرو هستید، دیگنیتی پرایم برای دومین بار در بورس کالا عرضه خواهد شد. تاریخ عرضه این خودرو ۳۰ شهریور ماه اعلام شد و قیمت پایه‌ای که برای آن در نظر گرفته شده، ۸۲۱٫۵۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان اعلام شده است.

این خودرو همچنین در دو رنگ مشکی و سفید با این قیمت در بورس عرضه می‌شود. در این طرح هر کد ملی می‌تواند تنها برای یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه ثبت سفارش کند و صرفا برای یک دستگاه مجوز سفارش گذاری دارد. به همین ترتیب صدور سند و شماره گذاری خودرو نیز تنها به اسم شخص خریدار خواهد بود.


 

در این روش عرضه حق واگذاری حقوقی قراردادی و خودرو به غیر، به هر شکل و صورتی که باشد، از متقاضی سلب و اسقاط گردیده و هرگونی واگذاری مغایر این قید، فاقد اعتبار است.

خریداران ملزم به واریز وجه هزینه‌های ذیل همزمان با تسویه اصل مبلغ به شماره حساب اعلامی هستند که شامل هزینه‌های ۹ درصدی مالیات ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایز هزینه‌ها می‌شود. 

همچنین متقاضیان پس از قطعیت خرید در بورس کالا و واریز وجه کامل، می بایست ظرف ده روز نسبت به تحویل مدارک خود به صورت کامل و صحیح مطابق دستورالعمل‌های شرکت بهمن موتور به عامل محل تحویل (انتخاب شده در هنگام عرضه) اقدام نمایند و مسئولیت تاخیر از این محل بر عهده خریدار بوده و فروشنده مسئولیتی در این موارد ندارد. بدیهی است زمان تحویل خودرو به همین نسبت تغییر خواهد کرد. در این صورت بروز تاخیر در تحویل، موجب تعلق سود مشارکت و جریمه دیرکرد نخواهد شد. شما در مورد خرید خودرو در بورس کالا چه فکر می‌کنید؟ آیا این روش می‌تواند جلوی دلال بازی‌های بازار عجیب خودروی ایران را بگیرد؟  23 شهریور 1401
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری