تست همراه اول

سرویس خبر
21 مرداد 1401 ساعت 15:50
0 نظر

 

شرایط فروش دیگنیتی پرایم در بورس کالا (مرداد ۱۴۰۱)

خودرو دیگنیتی پرایم بهمن موتور با دو رنگ مشکی و سفید روز چهارشنبه ۲۶ مرداد ماه از طریق بورس کالا به فروش می رسند. شرکت بهمن موتور در راستای پاسخ به نیاز بازار طرح جدید فروش خودروهای SUV دیگنیتی را اجرا می کند. بر اساس اعلام شرکت بهمن موتور فروش خودرو دیگنیتی پرایم در روز چهارشنبه ۲۶ مرداد شروع می شود و ثبت نام تا پایان همان روز برای مشتریان از طریق سایت بورس کالا انجام خواهد شد.

خودرو دیگنیتی پرایم بهمن موتور با دو رنگ مشکی و سفید روز چهارشنبه ۲۶ مرداد ماه از طریق بورس کالا به فروش می رسند. شرکت بهمن موتور در راستای پاسخ به نیاز بازار طرح جدید فروش خودروهای SUV دیگنیتی را اجرا می کند. بر اساس اعلام شرکت بهمن موتور فروش خودرو دیگنیتی پرایم  در روز چهارشنبه ۲۶ مرداد شروع می شود و ثبت نام تا پایان همان روز برای مشتریان از طریق سایت بورس کالا انجام خواهد شد. 

 

دیگنیتی خودروی جدید گروه بهمن، کراس اوور کوپه که در چین جزو ۱۰ خودروی پر فروش در سگمنت SUV است. دیگنیتی با موتور ۱.۵ لیتری ۴ سیلندر توربو عرضه خواهد شد. این موتور ۱۴۸ اسب بخار قدرت و ۲۲۰ نیوتن متر گشتاور را تولید می‌کند. این خودرو از امکانات زیادی برخوردار است که این به خودی خود باعث می‌شود تا فروش نسبتا خوبی را تجربه کند.

ماشین

تیپمدلرنگتعدادقیمت
بهمن دیگنیتی

پرایم

۱۴۰۱

سفید

۱۲۵ عدد۸۲۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان

مشکی

۱۲۵ عدد
  • مشتریان می‌توانند در تاریخ ۲۶ مردادماه با مراجعه به سایت بورس کالا برای خرید اقدام کنند.
  • هر کد ملی مجاز به ثبت سفارش و خرید تنها یک دستگاه خودرو است.
  • صدور سند و شماره‌گذاری خودرو نیز تنها برای خریدار اصلی صورت خواهد گرفت.
  • خریدار با توجه به قیمت نهایی فروش ملزم به پرداخت ۹ درصد مالیات بر ارزش‌افزوده و همین‌طور پرداخت مالیات و عوارض شماره‌گذاری، هوشمندسازی کارت خودرو، خدمات پست، پلاک و هزینه شخص ثالث است.

برای اطلاع از سایر شرایط‌های فروش به جی‌اس‌ام مراجعه کنید.  21 مرداد 1401
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری