تست همراه اول

سرویس خبر
2 مرداد 1401 ساعت 13:07
0 نظر

 

افزایش قیمت خودروی SX5 فردا موتورز ‏‎(تیر ۱۴۰۱)

این خودرو در حقیقت همان مدل دانگ‌ فنگ Fengxing است که مورد بازنشانی قرار گرفته و با نام فردا SX5 عرض اندام می کند. این یعنی فردا SX5 برادر خوانده دیگنیتی بهمن تلقی می شود که آن هم در اصل دانگ‌ فنگ iX5 است. حالا در جدید ترین طرح فروش فردا SX5 قیمت این مدل افرایش نسبتا محسوسی را تجربه کرده است.

فردا SX5 یک کراس‌اوور متوسط است که به دلیل ابعاد کوچک‌تر و متناسب‌تری که نسبت به فردا SX6 می‌تواند مشتری‌های بیشتری را به سمت خود جلب کند. این اتومبیل به یک پیشرانه 1.6 لیتری تنفس طبیعی با توانایی تولید 123 اسب بخار قدرت و 151 نیوتن متر گشتاور مجهز شده است. این پیشرانه که با کد 4A92 شناسایی می‌شود، متعلق به میتسوبیشی است و در خودروهای دیگری چون میتسوبیشی لنسر 2013، برلیانس V5 2012 و زوتی Z300 2012 نیز استفاده شده است. این پیشرانه دارای استاندارد آلایندگی یورو 5 و سامانه زمانبندی هوشمند سوپاپ‌ها است و در فردا SX5 با جعبه‌دنده CVT همراه شده است. مانند بیش‌تر کراس‌اوورهای امروزی نیروی موتور فردا SX5 نیز به چرخ‌های جلو انتقال داده می‌شود و نمی‌توان برای استفاده در مسیرهای بیرون جاده‌ای روی آن حساب کرد.

 

این خودرو در حقیقت همان مدل دانگ‌ فنگ Fengxing است که مورد بازنشانی قرار گرفته و با نام فردا SX5 عرض اندام می کند. این یعنی فردا SX5 برادر خوانده دیگنیتی بهمن تلقی می شود که آن هم در اصل دانگ‌ فنگ iX5 است. حالا در جدید ترین طرح فروش فردا SX5 قیمت این مدل افرایش نسبتا محسوسی را تجربه کرده است و با اضافه شدن رقم ۱۰۰ میلیون تومانی به عدد ۸۴۹ میلیون تومان رسیده است. پیش از این لاماری با قیمت ۷۴۹ میلیون تومان در دسترس بود.

خودرومدلقیمت قبلی

قیمت جدید

 فردا SX5 ۱۴۰۱۷۴۹.۰۰۰.۰۰۰ تومان

۸۴۹.۰۰۰.۰۰۰ تومان

 

 

همچنین برای اطلاع از سایر شرایط های فروش به جی اس ام مراجعه کنید.  2 مرداد 1401
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری