تست همراه اول

سرویس خبر
2 مرداد 1401 ساعت 13:06
0 نظر

 

قیمت جدید خودروی لاماری آرین موتور مشخص شد (مرداد ۱۴۰۱)

شرکت آرین پارس موتور از نام های مطرح خودروی ایران است که سابقه زیادی در واردات انواع خودرو دارد. حالا پس از مدت ها با در نظر گرفتن ممنوعیت های واردات خودروی جدیدی در لیست محصولات گروه بهمن وارد شده که پس از بررسی و تست های مختلفی تصمیم مونتاژ آن اتخاذ شده است. این خودرو یک شاسی بلند توربوشارژ چینی با نام لاماری ایما است.

شرکت آرین پارس موتور از نام های مطرح خودروی ایران است که سابقه زیادی در واردات انواع  خودرو دارد. حالا پس از مدت ها با در نظر گرفتن ممنوعیت های واردات خودروی جدیدی در لیست محصولات گروه بهمن وارد شده که پس از بررسی و تست های مختلفی تصمیم مونتاژ آن اتخاذ شده است. این خودرو یک شاسی بلند توربوشارژ چینی با نام لاماری ایما است.

 

آرین پارس موتور در گذشته عرضه محصولات ‌دی اس و میتسوبشی را بر عهده داشت و در اردیبهشت ۱۴۰۱ با لاماری ایما به نمایشگاه خودروی تهران آمد. این خودرو اصلی ترین رقیب دیگنیتی و فیدلیتی قلمداد می شوند که هر دو محصولات منتاژی گروه پر سابقه بهمن هستند. هر سه خودرو نسل جدیدی از خودرو های چینی در کشور هستند که با طراحی جسورانه و پیشرانه های توربو شارژ برای اقناع نسل جوان پا به میدان گذاشته اند.

خودرومدل

قیمت قبل

قیمت جدید
لاماری ایما۱۴۰۱

۹۸۹.۰۰۰.۰۰۰ تومان

۱.۰۷۹.۰۰۰.۰۰۰ تومان

این خودرو در حقیقت همان مدل دانگ‌ فنگ T5 EVO است که مورد بازنشانی قرار گرفته و با نام لاماری ایما عرض اندام می کند. این یعنی لاماری ایما برادر خوانده دیگنیتی بهمن تلقی می شود که آن هم در اصل دانگ‌ فنگ iX5 است. حالا در دومین طرح فروش لاماری ایما قیمت این مدل افرایش نسبتا محسوسی را تجربه کرده است و با اضافه شدن رقم ۹۰ میلیون تومانی به عدد ۱ میلیارد و ۷۹ میلیون تومان رسیده است. پیش از این لاماری با قیمت ۹۸۹ میلیون تومان در دسترس بود.

همچنین برای اطلاع از سایر شرایط های فروش به جی اس ام مراجعه کنید.  2 مرداد 1401
0 نظر
2.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری