سرویس خبر
8 خرداد 1401 ساعت 12:03
0 نظر

 

تلگرام به زودی نسخه پریمیوم خود را عرضه می‌کند

تلگرام قرار است به زودی نسخه‌ای از اپلیکیشن خود را عرضه کند، که کاربران با پرداخت هزینه از ویژگی‌های بیشتری نسبت به نسخه رایگان آن بهره خواهند برد.

یافته‌های جدید یک توسعه دهنده به نام الساندرو پالوتزی نشان می‌دهد که تلگرام بسیار به عرضه نسخه پریمیوم خود، که مدتی است صحبت از آن زیاد شده، نزدیک شده است. این اخبار از یک سری داده‌های صفحه خوش آمدگویی آمده که هنگام دانلود و نصب این برنامه، تغییراتی در آن مشاهده شده است.

در حال حاضر اگر این برنامه را نصب کنید این جمله را خواهید دید: «تلگرام برای همیشه رایگان است. بدون هزینه تبلیغات. بدون هزینه اشتراک»؛ اما در متن تغییر کرده‌ای که در بالا به آن اشاره کردیم، این جمله قرار است با جمله «تلگرام فضای ابری نامحدود برای چت‌ها و فایل‌ها را فراهم می‌کند»، جایگزین شود. این نشانه واضحی است که یک طرح مبتنی بر اشتراک، در دست ساخت است و احتمالا به زودی معرفی خواهد شد.


 

این توسعه دهنده برخی از ویژگی‌های انحصاری تلگرام را برای حساب‌های پولی نام برده است که شامل حک شدن یک نشان ستاره‌ای در کنار نام شما در لیست چت، دسترسی به استیکرها و واکنش‌های انحصاری است. اما فعلا این‌ها مواردی است که این توسعه دهنده اظهار کرده و احتمالا شاهد موارد بیشتری از برتری‌های حساب‌های پولی تلگرام نسبت به حساب‌های رایگان آن باشیم. در مورد هزینه این اشتراک هم هنوز اطلاعاتی به دست نیامده و ظاهرا تا زمان معرفی این سرویس باید منتظر بمانیم تا ببینیم قرار است تلگرام چه مبلغی را به صورت ماهیانه برای هر حساب تعیین می‌کند.

به نظر شما آیا این اقدام تلگرام تاثیری بر محبوبیت آن در بین کاربران خواهد داشت یا خیر؟  8 خرداد 1401
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری