تست همراه اول

سرویس خبر
5 بهمن 1400 ساعت 10:15
5 نظر

 

یک باگ نرم افزاری، موجب صورتی شدن نمایشگر گوشی‌های آیفون 13 می‌شود!

برخی از کاربران گوشی‌های سری آیفون 13 به تازگی باگ جدید و عجیبی را گزارش داده‌اند که موجب صورتی شدن نمایشگر و کرش کردن گوشی می‌شود.

به تازگی کاربران گوشی‌های سری آیفون 13، خبر از مشکل نرم افزاری جدید و عجیبی می‌دهند که موجب نمایش رنگ صورتی بر روی نمایشگر و سپس کرش کردن گوشی می‌شود. این مشکل، تقریبا معمول بوده و گزارشات بسیاری درباره آن روی فرو‌م‌های اپل و همچنین ردیت دیده می‌شوند.


 

به نظر می‌رسد که این باگ، تنها مربوط به سری آیفون 13 بوده و خبری از آن در نسل‌های دیگر آیفون نیست. تجربه اکثر کاربران از مشکلات دیده شده نیز متفاوت بوده است؛ برای مثال، یک کاربر می‌گوید که GPS آنها با مشکل مواجه شده و سپس نمایشگر گوشی به رنگ صورتی در آمده بود. کاربر دیگری نیز با مشکلات باتری و سپس لگ و کرش کردن اپلیکیشن‌ها مواجه شده و پس از آن، با رنگ صورتی روی نمایشگر خود روبرو شده است.

برخی از کاربران، به پشتیبانی اپل مراجعه کرده و گوشی جدیدی را دریافت کرده‌اند؛ اما اپل تقاضای عده‌ای از کاربران را نیز قبول نکرده و اعلام کرده که این، یک مشکل سخت افزاری نیست. به نظر می‌رسد که بیشتر کاربرانی که با باگ صفحه صورتی روبرو شده‌اند؛ در کشور چین زندگی می‌کنند. به همین دلیل، اپل در صفحه خود در شبکه اجتماعی ویبو که در این کشور طرفداران بسیاری دارد؛ به کاربران توصیه کرده که از گوشی خود بکاپ گرفته و سپس آخرین آپدیت سیستم عامل iOS را دریافت کنند.


 

با توجه به لیست تغییرات اعمال شده در RC بتای iOS 15.3، اپل هنوز راهی برای رفع این باگ را پیدا نکرده است؛ اما احتمالا در آینده نزدیک شاهد انتشار آپدیتی برای حل این مشکل خواهیم بود. درباره این باگ عجیب و غریب چه فکر می‌کنید؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.  5 بهمن 1400
5 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری