تست همراه اول

سرویس خبر
22 دی 1400 ساعت 12:57
0 نظر

 

هدست واقعیت مجازی اپل به آداپتور مک‌بوک پرو نیز وصل می‌شود!

به تازگی «مینگ چی کو» که یکی از تحلیل‌گران شناخته شده بازار است؛ اشاراتی به هدست واقعیت مجازی بعدی اپل داشته و به نظر می‌رسد که این محصول قابلیت اتصال به آداپتور لپ‌تاپ‌های مک‌بوک پرو را نیز دارد.

آقای «مینگ چو کو» که یکی از تحلیل‌گران شناخته شده بازار به حساب می‌آید؛ به تازگی در یادداشتی درون سازمانی، به برنامه‌های اپل برای استفاده و پشتیبانی از آداپتور مک‌بوک پرو برای هدست واقعیت مجازی خود اشاره می‌کند. این هدست واقعیت مجازی به احتمال زیاد دارای دو پردازنده بوده که یکی از آنها با لیتوگرافی ۴ نانومتری و دیگری با لیتوگرافی ۵ نانومتری ساخته شده است.


 

در صورت نیاز این هدست واقعیت مجازی به یک آداپتور با قدرت ۹۶ واتي، احتمالا قدرت پردازشی آن چیزی معادل با یک مک‌بوک پرو ۱۴ اینچی باشد؛ البته ممکن است که پشتیبانی از این آداپتور، تنها جهت شارژ کردن این هدست با سرعتی بیشتر نیز باشد.

پیشبینی این تحلیلگر، این است که اپل تا سال ۲۰۲۳، ۳ میلیون دستگاه از این هدست‌ها را به فروش رسانده و این رقم با گذشت یک سال، به ۸ تا ۱۰ میلیون دستگاه خواهد رسید. آقای «کو» باور دارد که فروش این هدست تا سال ۲۰۲۵، به حدود ۱۵ تا ۲۰ میلیون دستگاه می‌رسد.


 

وی عقیده دارد که تکنولوژی بسیار پیشرفته به کار رفته توسط اپل در این هدست، آنها را حدود ۲ تا ۳ سال جلوتر از رقبا می‌اندازد و تجربه استفاده از این هدست، تفاوت بسیاری با محصولات رقبا دارد. به گفته «مینگ چی کو»، اپل هدست واقعیت مجازی خود را در سال جاری میلادی معرفی می‌کند؛ اما عرضه اولیه آن بسیار محدود خواهد بود.  22 دی 1400
0 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری