تست همراه اول

سرویس خبر
14 آذر 1400 ساعت 10:11
0 نظر

 

کنترل‌های مخصوص موسیقی به اپلیکیشن یوتوب اضافه شد

اپلیکیشن یوتوب به تازگی قابلیت جدیدی را به خود اضافه کرده و حالا می‌شود به کنترل‌های مخصوص موسیقی نیز در تمامی ویدیو‌ها دسترسی پیدا کرد.

اپلیکیشن یوتوب که محبوب‌ترین پلتفرم تماشای ویدیو در جهان به حساب می‌آید؛ به تازگی آپدیت جذابی دریافت کرده که کنترل‌های مخصوص موسیقی را به نسخه‌های اندروید و iOS آن می‌آورد. این ویژگی فعلا در انحصار کاربران سرویس پریمیوم بوده و دسترسی به آن از طریق منوی سه نقطه بالای ویدیو‌ها انجام می‌شود؛ البته اگر در هنگام تماشای یک موزیک ویدیو باشید، اپلیکیشن به طور اتوماتیک این کنترل‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهد.


 

این کنترل‌ها شامل دکمه‌های معمول پلی، پاز، آهنگ قبلی و آهنگ بعدی بوده و همچنین دکمه‌هایی برای Rewind و Foward به مدت ۱۰ ثانیه نیز در کنار آنها به چشم می‌خورند. در پایین، شاهد گزینه ذخیره به پلی لیست، لایک و در نهایت سرعت پخش هستیم.

 

با وجود انتشار پلتفرم یوتوب موزیک، به نظر می‌رسد که نسخه معمولی اپلیکیشن یوتوب همچنان در بین علاقمندان به موسیقی محبوبیت فراوانی دارد و گوگل نیز تصمیم گرفته تا گزینه‌های بیشتری را در اختیار کاربرانی که از این اپلیکیشن جهت شنیدن به موسیقی استفاده می‌کنند؛ قرار دهد.  14 آذر 1400
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری