تست همراه اول

سرویس خبر
11 آذر 1400 ساعت 18:14
0 نظر

 

شرایط فروش وانت کلوت محصول مکث موتور اعلام شد (آذر ۱۴۰۰)

مکث موتور یکی از زیر مجموعه‌های گروه صنعتی ماموت خودرو محسوب می‌شود که حالا تصمیم گرفته برای رقابت با وانت‌ها چینی دو پیفرانسیل بازار رقیبی قدرتمند را مونتاژ و عرضه کند.

مکث موتور یکی از زیر مجموعه‌های گروه صنعتی ماموت خودرو محسوب می‌شود که حالا تصمیم گرفته برای رقابت با وانت‌ها چینی دو پیفرانسیل بازار رقیبی قدرتمند را مونتاژ و عرضه کند. در این طرح پیکاپ کلوت مدل ۱۴۰۰ در چهار رنگ مشکی، سفید، نقره ای و آبی کاربنی با قیمت قطعی ۷۹۹ میلیون تومان و موعد تحویل ۳۰ روز کاری عرضه می‌شود. برای اطلاع از مشخصات این خودرو به این آدرس مراجعه کنید.

 

در این شرایط فروش وانت کلوت مدل ۱۴۰۰ در چهار رنگ مشکی، سفید، نقره ای و آبی کاربنی با قیمت مشخص ۷۹۹ میلیون تومان و موعد تحویل حداکثر ۳۰ روز کاری عرضه می‌شود.


 

  • ثبت اطلاعات درخواست خودرو تنها از طریق وبسایت مکث موتور صورت می ‌گیرد و براساس اولویت ثبت نام، درخواست‌ های تایید شده به اطلاع متقاضیان رسانیده می ‌شود.
  • پس از ثبت درخواست و دریافت کد رهگیری، به منظور واریز وجه به مشتریان از طریق پیامک با سرشماره 1660 اطلاع ‌رسانی خواهد شد.
  • در صورتی‌که پس از دریافت پیامک تایید درخواست از سوی شرکت مکث موتور، واریز وجه ظرف مدت 48 ساعت صورت نگیرد درخواست کن لم یکن تلقی می‌شود.
  • هر شماره ملی مجاز به ثبت تنها یک درخواست است.
  • ثبت درخواست افراد کمتر از 18 سال مورد تایید قرار نمی‌گیرد.
  • درصورت عدم موجودی خودرو با رنگ درخواستی متقاضی، در زمان تحویل رنگ خودرو بر اساس موجودی تخصیص خواهد یافت.

 

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو‌ها به جی اس ام مراجعه کنید.  11 آذر 1400
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری