تست همراه اول

سرویس خبر
9 آذر 1400 ساعت 19:20
0 نظر

 

قیمت وانت کلوت محصول مکث موتور مشخص شد (آذر ۱۴۰۰)

قیمت وانت دو دیفرانسیل کلوت توسط مکث موتور اعلام شد.

قیمت وانت دو دیفرانسیل کلوت توسط مکث موتور اعلام شد.  در بازار‌های دیگر این خودرو با نام دایون وی ۵ (Dayun V5) شناخته می‌شود و با نام کلوت صرفا در ایران عرضه می‌شود. 

کَلوت از واژه‌های کل و لوت به معنای شهر لوت تشکیل شده‌است و در نواحی بیابانی، به برجستگی‌های بین شیارهای نعلی شکل کَلوت می‌گویند. مکث موتور معتقد است این واژه علاوه بر اصالت فارسی مصداق وقار در عین سادگی و سرسختی همراه با آرامش است. به دلیل وجه شباهت در ویژگی‌هایی مانند استقامت و منحصر به فرد بودن این خودرو کلوت نامگذاری شده است.

خودروتیپمدلقیمت (تومان)
مکث موتور کلوتدو دیفرانسیل با گیرباکس ۶ دنده دستی۱۴۰۰۷۹۹٫۰۰۰٫۰۰۰

موتور این وانت ۲.۴ لیتری توربو شارژ است که در بین رقبای هموطنش برگ برنده کلوت محسوب می‌شود. سایر وانت‌های دو دیفرانسیل چینی به موتور ۲.۴ لیتری تنفس طبیعی و یا در بهترین شرایط ۲ لیتری توربو شارژ مجهز اند. موتور کلوت قادر است ۲۱۵ اسب بخار و ۳۲۰ نیوتن‌متر گشتاور را از طریق یک گیربکس شش سرعته دستی به هر دو دیفرانسیل خودرو انتقال دهد.

مصرف سوخت این موتور نسبتا حجیم حدود ۱۰.۳ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است و برای این خودرو باک ۷۲ لیتری در نظر گرفته شده است. وزت خالص این خودرو ۱۹۲۰ کیلوگرم است و تا ۱ تن توانایی حمل بار دارد. حداکثر سرعت کلوت هم حدود ۱۶۰ کیلومتر اعلام شده است. همچنین انتقال نیرو به چرخ‌ها شامل وضعیت ۲H یا دیفرانسیل عقب سبک، ۴H یا دو دیفرانسیل سبک و ۴L یا دو دیفرانسیل سنگین می‌شود. 

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو‌ها به جی اس ام مراجعه کنید.  9 آذر 1400
0 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری