تست همراه اول

سرویس خبر
5 آذر 1400 ساعت 18:30
0 نظر

 

اعلام زمان قرعه کشی پیش فروش محصولات سایپا (آذر ۱۴۰۰)

گروه خودرو سازی سایپا قرعه کشی طرح پیش فروش یک ساله ۷ محصول سایپا در آذر ماه ۱۴۰۰ را انجام داد.

 قرعه کشی طرح پیش فروش یک ساله ۷ محصول سایپا در آذر ماه ۱۴۰۰ انجام شد؛ اسامی منتخبان پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی ساعت ۱۴روز پنج شنبه ، چهارم آذرماه در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد. همچنین به محض انتشار لیست از سوی سایپا اسامی برندگان در این آدرس قابل مشاهده خواهد بود.

به گفته سایپا ظرفيت محصولات عرضه شده گروه خودروسازي سايپا در این طرح فروش ۴ هزار خودرو است و براي آنكه حقي از متقاضيان خريد خودرو ضایع نشود، ۸ هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده اند.


 

در طرح اخیر فروش فوق العاده سایپا ۱۲۰ هزار و ۷۷۳ نفر شركت كردند كه  ۱۱۷ هزار و ۷۶۳ نفر واجد شرایط شناخته شدند. در این طرح ۷ خودرو سایپا شاهین جی، کويیك با گیربكس معمولي (رينگ فولادي)، کويیك آر، ساينا اس، کوییک اس، کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک و سایپا ۱۵۱ مجموع تعداد خودرو ها نیز ۱۴۵۰۰ دستگاه است که جزییات آن در این آدرس زیر قابل مشاهده است.

اسامی منتخب طرح پیش فروش یک ساله سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی فردا -پنج شنبه- در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد و منتخبین از ساعت ۱۴ روز پنج شنبه به مدت ۷۲ ساعت فرصت واریز وجه خواهند داشت.گروه خودروسازي سايپا براي منتخبين طرح پیش فروش یک ساله، پيامك ارسال مي كند اما براي اطمينان بيشتر ضرورت دارد كه ثبت نام كنندگان به سايت سايپا مراجعه كنند.

 

برای اطلاع از سایر شرایط های فروش خودرو به جی اس ام مراجعه کنید.  5 آذر 1400
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری