تست همراه اول

سرویس خبر
1 آذر 1400 ساعت 11:30
0 نظر

 

رندرهای منتشر شده از پیکسل 6A اندازه کوچک و طراحی مشابه آن به سری پیکسل 6 را نشان می‌دهد

جدیدترین میان‌رده گوگل با طراحی مشابه پرچمدار امسال این شرکت عرضه خواهد شد.

امسال گوگل با عرضه سری پرچمدار پیکسل 6 زبان طراحی جدیدی را وارد سری پیکسل کرد و حالا به نظر می‌رسد این غول فناوری قصد دارد جدیدترین میان‌رده خود به نام پیکسل 6A را با طراحی مشابه سری پیکسل 6 روانه بازار کند. در این راستا، امروز صبح جدیدترین تصاویر رندری از پیکسل 6A منتشر شد که طراحی آن را به خوبی نشان می‌دهد. البته باید اشاره کرد که تصاویر رندری طراحی نهایی و تمام‌شده یک محصول را نشان نمی‌دهند و حتی محصول نهایی ممکن است با تصاویر رندری به طور کلی متفاوت باشد.


 

براساس رندرهایی که توسط OnLeaks منتشر شده است، طراحی پیکسل 6A مشابه نسخه معمولی سری پیکسل 6 خواهد بود که از همان طراحی پنل پشتی و نوار مشکی دوربین‌ دوگانه بهره خواهد برد. این رندرها همچنین پنل جلویی پیکسل 6A را نشان می‌دهد که میزبان دورین سلفی حفره‌ای است و طراحی مشابه سایر پرچمداران دارد. به علاوه، در پنل پشتی جدیدترین گوشی میان‌رده گوگل خبری از سنسور اثرانگشت نیست تا به مانند سری پیکسل 6 شاهد سنسور اثرانگشت زیر نمایشگر باشیم. همچنین براساس تصاویر رندری پیکسل 6A فاقد جک 3.5 میلی‌متری هدفون است که قبلا در گوشی‌های میان‌رده گوگل وجود داشت. درواقع، پیکسل 6A اولین گوشی هوشمند میان‌رده گوگل از سری A است که از جک 3.5 میلی‌متری هدفون بهره نمی‌برد. 


 

شاید هیجان‌انگیزترین نکته در مورد پیکسل 6A اندازه کوچک‌تر بدنه آن نسبت به سری پیکسل 6 است. ظاهرا اندازه بدنه پیکسل 6A152.2 x 71.8 x 8.7 میلی‌متر است که در آن به احتمال زیاد نمایشگر 6.2 اینچی یا حتی کوچک‌تر قرار گرفته است. به علاوه، پیکسل 6A در مقایسه با پیکسل 6 با اندازه 158.6 x 74.8 x 8.9 و نمایشگر 6.4 اینچی و پیکسل 5 با اندازه 154.9 x 73.7 x 7.6 میلی‌متر از اندازه کوچک‌تری برخوردار است. 


 

در نهایت باید اشاره کرد که هنوز بخش بزرگی از مشخصات پیکسل 6A مانند تراشه و قیمت آن نامشخص است. اما اوایل امسال بود که شایعاتی منتشر شده بود مبنی بر اینکه تراشه میان‌رده گوگل تنسور خواهد بود.   1 آذر 1400
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری