جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
21 آبان 1400 ساعت 11:50
0 نظر

 

امكان فك رهن سند محصولات سایپا و ايران خودرو زودتر از موعد فراهم شد

مطابق مصوبه اخير كميته خودرو، مشتريان محترم سایپا و ايران خودرو مي توانند نسبت به فك رهن سند مربوطه زودتر از موعد مقرر در بخشنامه اقدام نمايند.

با توجه به مصوبه اخير كميته خودرو، مشتريان سایپا و ايران خودرو مي توانند نسبت به فك رهن سند مربوطه زودتر از موعد مقرر در بخشنامه اقدام نمايند. این مصوبه خودرو سازان را ملزم کرد که پس از تسویه حساب در فك رهن سند مربوطه زودتر از موعد مقرر در بخشنامه با مشتریان همکاری کنند.

در همین باره ایران خودرو اعلام کرد خودروهاي واگذار شده در فروش فوق العاده و پيش فروش به روش قرعه كشي كه سند (فاكتور فروش) آنها در رهن شركت ايران خودرو مي باشد مطابق مصوبه اخير كميته خودرو، مشتريان محترم مي توانند نسبت به فك رهن سند مربوطه زودتر از موعد مقرردر بخشنامه اقدام نمايند. به همين منظور و بر اساس برنامه زمانبندی شده، واريز مبلغ ترهين و انجام عمليات فك رهن پس از دريافت پيامك از سوي شركت ايران خودرو امكان پذير مي باشد. لازم به ذكر مي باشد انجام عمليات فك رهن توسط شخص مشتري در سايت فروش اينترنتي ايران خودرو (ميزكار مشتري) يا مراجعه به نمايندگي فراهم است و مشتري محترم مي بايست حتما بعد از دريافت پيامك از سوي شركت ايران خودرو نسبت به انجام فرآيند فوق اقدام نمايد.


 

فرآيند فك رهن  مشتريان ايران خودرو از دو طريق ذيل امكان پذير است:

  1.  اقدام به واريز وجه از طريق كارت بانكي متعلق به خود در ميز كار مشتري و درخواست فك رهن .
  2.  مشتري محترم بعد از مراجعه به نمايندگي و واريز وجه ترهين از طريق كارت بانكي متعلق به خود )مطابق با مبلغ قيد شده در سايت( درخواست فك رهن نمايد. سند فروش فك رهن شده پس از تسويه مبلغ ترهين توسط مشتري بعد از گذشت ۱۰ روز كاري به نمايندگي هاي محل ثبت نام ارسال خواهد شد.

سایپا نیز در این خصوص گفت با توجه به درخواس های مكرر برخي از متقاضیان محترم  جهت فك رهن اسناد خودرو با عنايت به اخذ مجوز از كميته خودرو، مقرر گرديد اسناد ترهين خودروى آن دسته از مشتريانى كه در طرح هاى فروش فوق العاده و يا پيش فروش ثبت نام نموده اند، پس از تسویه حساب ، آزاد گردد؛ لذا مشتريان محترم مى توانند از روز چهار شنبه مورخ ١١۴٠٠/٠٨/١٩ با مراجعه به نمايندگی هاى ثبت نام كننده نسبت به ثبت درخواست و پرداخت وجه باقيمانده و يا سايت اينترنتي به آدرس https://saipa.iranecar.com اقدام نمايند. بديهى است سند و فاكتور فروش خودرو هاى مذكور به آدرس نمايندگى ارسال خواهد گرديد.

همچنین می توانید برای اطلاع از سایر شرایط فروش ها به جی اس ام مراجعه کنید.  21 آبان 1400
0 نظر
2.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری