جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
18 مهر 1400 ساعت 12:16
0 نظر

رپورتاژ آگهی

آنچه که باید از دوره‌های معتبر ارز دیجیتال بدانید

آیا از اخبار دنیای ارزهای دیجیتال و درآمدهای چشمگیر آن با خبر هستید؟ اگر کنجکاوید که بیشتر دراین باره بدانید، تا انتها همراه‌مان شوید.

آیا از اخبار دنیای ارزهای دیجیتال و درآمدهای چشمگیر آن با خبر هستید؟ اگر کنجکاوید که بیشتر دراین باره بدانید، تا انتها همراه‌مان شوید. ما در حال ورود به عصری هستیم که همه چیز در حال تبدیل شدن به دیجیتال است، حتی ارزها. جهان شاهد تحول چشمگیری در عرصه اقتصاد است و این تحول با ظهور ارز دیجیتال و درآمدهایی که از این راه کسب می‌شود، شروع شده است. 

برای شرکت در دوره ارز دیجیتال کلیک کنید.

 

ارز یا همان پول دیجیتال در واقع انقلابی بود در برابر پول نقد و سیستم‌های بانکی متمرکز که مالکیت واقعی را از عموم مردم می‌گرفت. شاید هم یکی از دلایل مهمی که معاملات ارزهای دیجیتال مورد توجه عموم جوامع قرار گرفت را بتوان همین جذابیت و پول‌سازی آن بدون توجه به اینکه در کدام سرزمین هستند و پول‌شان چقدر ارزش دارد، دانست. در چند سال گذشته ، شور و اشتیاق برای ارزهای رمزنگاری شده جهان را فرا گرفته و این پول‌ها و سکه‌های دیجیتالی در حال محبوب شدن هستند. برخی آنها را آینده تجارت و شخصی‌سازی امور مالی می‌دانند.

درست است که همه می‌توانند به ارز دیجیتال به چشم یک منبع پر درآمد نگاه کنند. اما زمانی‌که از مسیر اصولی وارد شده و با علم، به معاملات ارز دیجیتال پرداخته شود. آگاهی زمانی به دست می‌آید که در دوره‌هایی که بر طبق استانداردهای سازمان فنی و حرفه‌ای و از طریق یک آموزشگاه معتبر تدوین می‌شود، شرکت کنید. 

در دوره‌ای که توسط آموزشگاه معتبر مدرسان پیشتاز برگزار می‌شود، صفر تا صد ارز و یا پول دیجیتال و چگونگی کسب درآمد با سرمایه اولیه کم را از طریق آن فرا خواهید گرفت. پس آموزش و شرکت در دوره‌هایی که توسط اساتید حرفه‌ای ارائه می‌شود، اولین پیش‌نیاز ورود به دنیای گسترده ارزهای دیجیتال است. 

چرا ارز دیجیتال مهم است؟

ارز دیجیتال پولیست که توسط رایانه محاسبه می‌شود و خبری از پول نقد و کاغذی نیست. بیشتر ارزهای دیجیتالی که امروزه می‌شناسیم بر پایه بلاک‌چین‌ها پایه‌گذاری شده‌اند. معاملات ارز دیجیتال می‌توانند جز منابع درآمدزای جوامع مختلف محسوب شوند و طیف وسیعی از گزینه‌های سیاست پولی را گسترش دهند. جالب است بدانید که اگر از پول دیجیتال به عنوان جایگزین کامل پول نقد کاغذی استفاده شود، نرخ تورم به اندازه چشم‌گیری کاهش می‌یابد و حتی ممکن است به زیر صفر هم برسد. 

به دنبال آن پول نقد دیجیتالی می‌تواند به عنوان ابزاری برای افزایش تقاضای کل، مورد استفاده عموم شهروندان جامعه قرار گیرد. به همین دلیل هم دستیابی به اهداف سیاست پولی بانک مرکزی که عموما به دنبال ثبات قیمت هستند را هم آسان‌تر کند. حال از همه این‌ها که بگذریم دنیا به سمت دیجیتالی شدن در حرکت است و آرام آرام نرم‌افزارها جایگزین روش‌های سنتی و دستی شده‌اند. در این بین پول هم در امان نماند و از اواخر دهه نود میلادی ارزهای دیجیتال وارد بازار شدند. اما جهانی شدن آن‌ها به سال 2009 زمانی که اولین بیت کوین‌ها معرفی شدند، باز می‌گردد.

بنابراین در جهانی زندگی می‌کنیم که کم کم چندین جایگزین به جای پول نقد به وجود آمده و هم‌اکنون معاملات کلانی به وسیله ارزهای دیجیتال صورت می‌گیرد. یادگیری و ورود به دنیای پیچیده ارزهای دیجیتال مهم است، زیرا هیچ‌کس نمی‌داند در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. اما دلالیل مهم‌تری هم وجود دارد. دلایلی که افراد متعدد را حتی با سرمایه کم می‌تواند وارد دنیای ارزهای دیجیتال کند.

 1. عدم تمرکز و خود مدیریتی 
 2. امنیت مناسب 
 3. منابع باز و مستقل 
 4. شفافیت 
 5. هزینه‌های کم معامله 
 6. دور از تورم
 7. سرعت ایده‌آل و دسترسی آسان

همه این مواردی که اشاره کردیم جز مزایای دنیای ارزهای دیجیتال است. زمانی که شما یک ارز دیجیتال را خریداری می‌کنید، یعنی آن ارز تحت مالکیت شماست و به هیچ نهاد و موسسه‌ای وابسته نیست. این بدان معناست که هیچ مرجع کنترل مرکزی در شبکه وجود ندارد و شامل یک روش همتا به همتا می شود. پیامد مستقیم این امر این است که نهادی برای تعیین قوانین برای صاحبان ارزهای رمزنگاری شده وجود ندارد.

بهترین دوره ارز دیجیتال چه ویژگی‌هایی دارد؟ 

حال که با دنیای ارزهای دیجیتال و اینکه چه مزایایی برای جوامع مختلف خواهند داشت، آشنا شدید. بنابراین اگر چند وقتیست که ذهن شما درگیر خریداری و انجام معاملات ارزهای دیجیتال شده و قصد ورود به این دنیای گسترده را دارید، پیشنهاد می‌کنیم از همان ابتدا قدم‌هایتان را محکم بردارید. 

همانگونه که رمز ارزها می‌توانند برای شما منبع درآمدزایی باشند، ممکن است به خاطر عدم آگاهی سرمایه‌تان را از دست دهید. برای آنکه همه‌چیز درست و اصولی طی شود، نیاز است تا در دوره‌های آموزش ارز دیجیتال شرکت کنید. دوره‌هایی که همه نکات مهم را به شما آموزش خواهند داد. دنیای گسترده ارزهای دیجیتال نیاز به آگاهی دارد و ممکن است است بدون آگاهی بخش زیادی از سرمایه افراد در این راه از بین برود. 

سوپر دوره‌های ارز دیجیتال که توسط آموزشگاه معتبر مدرسان پیشتاز برگزار می‌شود، می‌تواند شما را به رسیدن درآمد بالا کمک کند. شما در این دوره از صفر تا صد ارزهای دیجیتال را آموزش می‌بینید و پس از پایان دوره هم از پشتیبانی آموزشگاه برخوردار خواهید شد. در این دوره موارد زیر آموزش می‌بینید:

 1. شناخت بلاک‌چین‌ها
 2. شناخت انواع رمز ارزهای معروف دنیا
 3. آشنایی با سایت‌های معتبر جهت خرید رمز ارزها
 4. شناخت انواع کیف پول‌ها
 5. آموزش روش تحلیل فاندامنتال (FA)
 6. آموزش روش‌های تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال 
 7. تکرار و تمرین و رفع اشکال در حین دوره

این دوره پیشرفته به صورت غیر حضوری طبق استانداردهای سازمان فنی و حرفه‌ای برگزار می‌شود.

چگونه ارزهای دیجیتال زندگی ما را تغییر خواهند داد؟

زمانی که شروع به مقایسه ارزهای دیجیتال با سایر روش‌های سرمایه‌گذاری کنید، متوجه خواهید شد که روش‌های پرداخت و انتقال به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد. حتی بهتر هم می‌شود، زیرا هزینه استاندارد کارمزد انتقال رمز ارزها از 0 تا 1 درصد برآورد شده که از هزینه انتقال پول از کارت‌های اعتباری هم کمتر است. به همین دلیل ارزهای دیجیتال می‌تواند سرمایه‌های پس‌انداز شده شما را افزایش داده و باعث رشد اقتصادی شما شوند. 

شما به راحتی می‌توانید پرداخت و انتقال وجه در سطح بین‌المللی داشته باشید، بدون آنکه کارمزدهای سنگین بپردازید. روش‌های انتقال آسان‌تر می‌شود و ایده مناسبی برای صرفه‌جویی در زمان محسوب می‌شود. همچنین به دلیل امنیت مبادله ارز را راحت‌تر می‌کند.

راه‌اندازی یک شرکت در خارج از کشور را در نظر بگیرید و هزینه‌هایی که باید برای اجاره مکان و مکان انسانی بپردازید. خرید و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال یک سرمایه‌گذاری بین‌المللی سریع است که هزینه‌های جانبی برای آن نمی‌پردازید. در مقابل سریع‌تر شما را به درآمد می‌رساند. البته در صورتی که در این زمینه به اندازه کافی علم و آگاهی داشته باشید. جدیدترین ارزهای دیجیتال باعث تقویت تجارت الکترونیک می‌شوند و خطر هک شدن کارت‌های اعتباری را کاهش می‌دهد. 

بهترین دوره برنامه‌نویسی همراه با مدرک فنی‌وحرفه‌ای 

ما در دنیایی به سر می‌بریم که نیازمند به داشتن کارشناسان حرفه‌ای در زمینه فناوری اطلاعات است. آمار شرکت اسپانیایی بی ال اس در سال 2013 نشان می‌دهد که حدود 13 درصد میزان تقاضای کارشناسان مسلط به علوم کامپیوتر همانند برنامه‌نویسی افزایش یافته است. اگر سری هم به آگهی‌های استخدام شهرهای بزرگ و کوچک ایران هم بزنید، متوجه تعداد بالای شرکت‌هایی خواهید شد که نیاز به برنامه‌نویسان حرفه‌ای در بخش‌های مختلف دارند. 

جهت ثبت‌نام در دوره و دریافت مدرک فنی حرفه ای برنامه نویسی اینجا کلیک کنید. 

اگر شما جز افرادی هستید که به برنامه‌نویسی علاقه دارید و مایلید که به این حرفه پر درآمد وارد شوید، پیشنهاد می‌کنیم در دوره پیشرفته برنامه‌نویسی آموزشگاه مدرسان پیشتاز شرکت کنید. در این دوره صفر تا صد برنامه‌نویسی به زبان‌های مختلف و محبوب دنیا را فرا خواهید گرفت. پس از پایان دوره و کسب نمره قبولی در آزمون موفق به دریافت مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه‌ای خواهید شد.

کمی بیشتر درباره اهمیت یادگیری برنامه‌نویسی بدانید

دنیای فناوری سریع‌تر از همیشه در حال تغییر و تکامل و هماهنگ شدن با روند بازارهای جهانی است. بازار جهانی در حال حرکت به سمتیست که روش‌های سنتی کنار گذاشته می‌شوند و اشتیاق کسب‌وکارها برای بهره‌وری از جدیدترین روش‌های فناوری بیشتر شده است. همه ما کم و بیش با اهمیت برنامه‌نویسی آشنا هستیم. به ویژه زمانی که در صنایع و بازاری فعالیت داشته باشیم که برای رسیدن به سود بیشتر و به دست آوردن بخش گسترده‌ای از سهم بازار نیاز دارند که از فناوری‌های پیشرفته استفاده کنند.

برنامه‌نویس همان کسیست که می‌تواند با ساخت برنامه‌ها و وب‌سایت‌های بی عیب و نقص این دست از افراد را در راه رسیدن به سهم گسترده بازار کمک و همراهی کند. بنابراین چشم‌انداز شغلی مناسب و روشنی برای برنامه‌نویسان حرفه‌ای دیده می‌شود. کافیست چنین افرادی تلاش خود را بیشتر کنند و بتوانند به درآمدهای چشمگیری دست یابند. آیا می‌دانستید که یک برنامه‌نویس می‌تواند در همه بخش‌های جامعه فعالیت داشته باشد؟ آ‌ن‌ها در هر چیزی از توسعه برنامه‌های موبایل تا توسعه برنامه‌هایی که در قلب رایانه واقع شده، می‌توانند دست داشته باشند. 

اما چه مهارتی برنامه‌نویسان حرفه‌ای را از غیر حرفه‌ای متمایز می‌کند؟ به پاسخی که به این سوال داده می‌شود، حسابی دقت کنید. زمانی یک برنامه‌نویس حرفه‌ای خواهد ماند که به همه زبان‌های برنامه‌نویسی تسلط داشته باشید. معروف‌ترین زبان‌هایی که تاکنون ایجاد شده‌اند. هر برنامه‌نویس می‌تواند مطابق با نیازهای سازمان یکی از آن‌ها را به کار بگیرد و خود را از میان رقبایش متمایز کند. مهارت در هر کدام از زبان‌ها یک توانایی فنی ارزشمند به شمار می‌رود که می‌تواند فرصت‌های شغلی بیشتر و بهتری را پیش روی افراد قرار دهد.

در دوره برنامه‌نویسی مدرسان پیشتاز چه زبان‌هایی آموزش داده می‌شود؟

مدرسان پیشتاز برای آنکه توانایی‌های شما را افزایش دهد و به راحتی بتوانید راهی بازار کار شوید، در دوره برنامه‌نویسی پیشرفته همه زبان‌های محبوب و معروف دنیا را آموزش می‌دهد. در این دوره شما نحوه کدنویسی با زبان‌های پایتون، جاوا، جاوا اسکریپت، PHP، اندروید و .NET را فرا خواهید گرفت. 

تسلط شما در هر کدام از این زبان‌ها به معنای کلید ورود شما به یک فرصت شغلی ایده‌آل است. معمولا برنامه‌نویسان در میان استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای آنلاین جایگاه ویژه‌ای دارند و بیشتر کارفرمایان برای رسیدن به نتیجه مطلوب حاضر به پرداخت حقوق‌های بالا به افراد حرفه‌ای هستند.

 اگر شما هم به این موضوع فکر می‌کنید و برنامه‌نویسی جز علایق شماست در دوره برنامه‌نویسی پیشرفته مدرسان پیشتاز شرکت کنید و به راحتی حرفه‌ای شوید. برای شرکت در این دوره لازم نیست که حتما پیش‌نیاز گذرانده باشید؛ زیرا این دوره از بخش مقدماتی تشکیل شده که علوم پایه به افراد مبتدی آموزش داده می‌شود. بنابراین جای نگرانی وجود ندارد و هر شخص علاقه‌مند مبتدی هم می‌تواند در این دوره شرکت کند.

اهمیت یادگیری زبان‌های مختلف برنامه‌نویسی 

یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی باعث می‌شود تا در شغل خود بهترین باشید، پول بیشتری به دست آورید و در نتیجه فرد شادتری هم شوید. زبان‌های مختلف برنامه‌نویسی به شما این امکان را می‌دهد تا مطابق با نیاز کسب‌وکارهای مختلف، بهترین زبان را برای به اجرا در آوردن خواسته‌های آن‌ها به کار بگیرید. این ویژگی همان وجه تمایز شماست. 

زمانی‌که شما به زبان‌های متعدد مسلط باشید، گاهی می‌توانید نقش یک ناجی را برای یک کسب‌وکار بازی کنید. از همه مهم‌تر اینکه کارفرما را خودتان انتخاب می‌کنید. وقتی مهارت کد نوشتن به زبان‌های مختلف را داشته باشید، این شما هستید که تصمیم می‌گیرید کدام کارفرما مناسب است. 

چه چیزی از این بهتر که همه شما را به عنوان یک توسعه دهنده چند منظوره بشناسند و کار و درآمد خود به سراغ‌تان بیاید. جالب اینجاست که سختی یادگیری تنها در همان زبان اول برنامه‌نویسی خلاصه می‌شود. کافیست شما یکی از زبان‌ها را یاد بگیرید، مابقی را به سرعت فرا خواهید گرفت.

این‌ها دلایل ما برای اهمیت یادگیری زبان‌های مختلف برنامه‌نویسی است. دلایلی که همه آن‌ها یک چیز را به شما یادآوری می‌کنند. آن هم افزایش مهارت شما.

اهمیت دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای برنامه‌نویسی 

یکی از مزایای جالب توجه دوره برنامه‌نویسی پیشرفته مدرسان پیشتاز، ارائه مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه‌ای است. دانش‌پذیران پس از پایان دوره و قبولی در آزمون موفق به دریافت این مدرک خواهند شد. بنابراین شرکت در این دوره، به شما تضمین ورود به شرکت‌های برتر ایران را می‌دهد. همچنین امکان ترجمه مدرک فنی و حرفه‌‌ای برنامه‌نویسی برای دانش‌پذیرانی که قصد مهاجرت دارند نیز وجود دارد. خوب است بدانید که آموزشگاه مدرسان پیشتاز برای آنکه عموم افراد علاقه‌مند بتوانند در این دوره شرکت کنند، شرایط پرداخت اقساطی را هم فراهم کرده است.

شرکت در بهترین دوره ادمین اینستاگرام

آیا تا به حال به درآمدزایی در اینستاگرام فکر کرده‌اید؟ برای درآمدزایی در اینستاگرام روش‌های متعددی وجود دارد. شما می‌توانید یک ادمین حرفه‌ای و یا بلاگر شوید. در اینجا ما قصد داریم شما را به سمت ادمین شدن سوق دهیم. هر صفحه‌ای در اینستاگرام نیاز به فردی دارد که مدیریت آن را به عهده بگیرد. حال ادمین می‌تواند صاحب پیج خود باشد و یا اینکه یک پیج دیگر را مدیریت کند. برای آنکه یک ادمین حرفه‌ای و با تجربه شوید، نیاز به شرکت در دوره‌های آموزشی معتبر دارید.  

برای شرکت در بهترین دوره ادمین اینستاگرام روی لینک کلیک کنید و به همین راحتی حرفه‌ای شوید.


 

آموزشگاه مدرسان پیشتاز یک دوره ویژه ادمینی اینستاگرام تدوین کرده که به علاقه‌مندان به این حرفه کمک می‌کند تا بتوانند از این راه درآمد کسب کنند. این دوره‌ با سایر دوره‌های ادمین اینستاگرام که تاکنون دیده‌اید، تفاوت‌هایی دارد. پس از پایان دوره به دانش‌پذیران مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه‌ای اعطا می‌شود. جالب اینجاست که مدرک ادمین اینستاگرام را می‌توانید ترجمه کنید. البته اگر قصد مهاجرت داشته باشید، به راحتی با مدرک معتبری که این آموزشگاه دریافت می‌کنید، می‌توانید در کشور دیگر مشغول به کار شوید. 

چرا حرفه ادمین اینستاگرام؟

یکی از پر طرفدارترین شغل‌ها در جهان در فضای آنلاین ادمین یا همان مدیریت پیج اینستاگرام است. در همه روزه آگهی‌های استخدام متعدد را می‌بینیم که نیاز دارند یک ادمین اینستاگرام داشته باشند. بنابراین تقاضا کنندگان مدیریت صفحه اینستاگرام زیاد هستند و افراد ماهر به راحتی می‌توانند در هر شرایطی درآمد داشته باشند. 

اینستاگرام در حال تبدیل شدن به عرصه پر رقابت در بین کسب‌وکارهای مختلف است. به همین دلیل همه روزه تعداد مشاغلی که به فکر بیشتر دیده شدن و معرفی خود به عموم جامعه هستند هم بیشتر می‌شود.

اگر جز افراد علاقه‌مند به حوزه دیجیتال مارکتینگ باشید، به راحتی و با شرکت در دوره ادمینی اینستاگرام مدرسان پیشتاز می‌توانید یک ادمین حرفه‌ای شوید. دقیقا همه شرکت‌ها به دنبال افراد ماهر و حرفه‌ای هستند که باعث بیشتر شناخته شدن‌شان شود. زمانی که شما سوابق چشمگیر هم داشته باشید، حقوق دلخواه هم می‌توانید دریافت کنید. یعنی میزان دریافتی را خودتان مشخص می‌کنید.  

در دوره ادمین اینستاگرام مدرسان پیشتاز چه مواردی را یاد می‌گیرید

در این دوره به صورت کاملا عملی چگونگی درآمدزایی برای کسب‌وکارهای مختلف را فرا خواهید گرفت. به دانش‌پذیران آموزش داده می‌شود که چگونه با تسلط بر دنیای فناوری اطلاعات باعث رشد خود و بیزنس‌های مختلف شوند. مواردی که به شما آموزش داده می‌شوند شامل موارد زیر است:

 1. شناسایی تمامی کاربردهای برنامه اینستاگرام
 2. روش‌های هشت‌گذاری 
 3. کپشن‌نویسی با رصد بلاگرهای معروف
 4. روش‌های آنالیز رقبا
 5. چگونه امنیت پیج را افزایش دهید
 6. چگونه برای یک پیج اینستاگرام پول‌سازی کنید و فروش بیاورید
 7. آموزش روش‌های افزایش فالوور 

در این دوره هر گروه سنی می‌توانند شرکت کنند و محدودیت وجود دارد. جالب اینجاست که در این دوره با توجه به تخصص و علایق به دانش‌پذیران آموزش داده می‌شود. پس از پایان دوره شرایط استخدام در شرکت‌های معتبر ایرانی برایتان فراهم خواهد شد. همچنین با توجه به آموزش‌هایی که ارائه می‌شود، می‌توانید کسب‌وکار خانگی خودتان را هم راه‌اندازی کنید. 

مزایای ادمین اینستاگرام بودن

مدیران یا همان ادمین شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام به افزایش بازدید کننده، تعامل بین مشتری و بیزنس کمک کرده و در انتها برای رساندن آن‌ها به اهدف تجاری‌شان استراتژی تدوین می‌کنند. شما به عنوان یک ادمین اینستاگرام با توسعه یک استراتژی خوب، تولید محتوای حرفه‌ای، تجزیه و تحلیل داده‌ها و مدیریت پروژه‌ها و کمپین‌ها حضور آنلاین یک بیزنس را مدیریت می‌کنید. آن‌ها نقش متمایزی در سازمان‌های بزرگ دارند. اگر علاقه‌مند به این حرفه نوین هستید بد نیست که مزایای آن را هم بشناسید.

 1. یک ادمین اینستاگرام همیشه در حال یادگیری است. زمانی که شما با بیزنس‌های مختلف در ارتباط هستید، فرصت یادگیری برای شما به وجود می‌آید. 
 2. درآمد بالا، دومین مزیتی است که می‌توان برای مدیریت پیج اینستاگرام بیان کرد. البته زمانی که حسابی ماهر شده باشید و سوابق کاری درخشان ارائه دهید. آنجاست که کاملا این شغل حول محور شما می‌چرخد و درآمد بالایی کسب خواهید کرد.
 3. فن ارتباط‌گیری شما به خوبی تقویت می‌شود. این شغل با توجه به شرایط متفاوتی که دارد فرصت ارتباط گرفتن با بیزنس‌های مختلف را برای شما فراهم می‌کند. 
 4. همواره در حال رشد خواهید بود. برای آنکه بتوانید یک ادمین حرفه‌ای شوید باید همواره خود را به روز نگه دارید. این به روزرسانی شرایط رشد مداوم را برای‌تان مهیا خواهد کرد.
 5. جالب اینجاست که در این حرفه هم می‌توانید به صورت فریلنسری فعالیت کنید و هم به صورت نیروی ثابت. زمانی که به صورت فریلنسری فعالیت کنید، زمان در اختیار شماست. 

* نکته جالب توجه‌ای که همواره باید یک ادمین اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگری به آن توجه کند، توسعه مهارت‌ها و آپدیت کردن آن‌هاست. به روز بودن کمک می‌کند تا همواره پیشرفت کنید و بهترین روند را برای کسب‌وکارها در فضای آنلاین پیش بگیرید.

مدرسان پیشتاز را در گوگل جست‌وجو کنید

آموزشگاه مدرسان پیشتاز در تهران میدان نوبنیاد واقع شده است. این آموزشگاه همواره دوره‌های آموزشی متناسب با نیاز بازار کار و جامعه در زمینه علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات مانند دوره برنامه‌نویسی، دوره پایتون، ارز دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ مثل دوره ادمین اینستاگرام را برگزار می‌کند. همه دوره‌ها بر طبق جدیدترین شیوه‌های آموزشی دنیا توسط اساتید حرفه‌ای و مجرب برگزار می‌شوند. 

هدف مدرسان پیشتاز پرورش مهارت دانشجویان به صورت کاملا کاربردیست و یافتن مسیر شغلی به همراه درآمدزایی ایده‌آل است. دانش‌پذیر در حین و پایان دوره از پشتیبانی دائمی آموزشگاه برخوردار می‌شود. پس از پایان دوره و شرکت در آزمون به دانشجویان مدرک معتبر سازمان فنی‌وحرفه‌ای اعطا می‌شود. شیوه‌های آموزشی به گونه‌ایست که دانشجویان پس از پایان دوره هم می‌توانند به صورت مستقل کسب و کار خودشان را راه‌اندازی کنند و یا در شرکت‌های معتبر مشغول به کار شوند. 

مدرسان پیشتاز را به راحتی می‌توانید با جست‌وجو کردن در گوگل بیابید و از مشاوره‌های کارشناسان ما برای حرفه شدن‌تان بهره بگیرید.  18 مهر 1400
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری