تست همراه اول

سرویس خبر
26 تیر 1401 ساعت 12:42
0 نظر

 

شرایط فروش نقدی فیدلیتی بهمن موتور با قیمت قطعی (تیر ۱۴۰۱)

شرکت بهمن موتور قیمت و شرایط فروش جدید فیدلیتی را برای آذر ماه سال جاری اعلام کرد. بر این اساس فروش فیدلیتی در روز ۲۵ تیر ماه ساعت ۱۰ صبح آغاز می شود و تا پایان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

شرکت بهمن موتور قیمت و شرایط فروش جدید فیدلیتی را برای آذر ماه سال جاری اعلام کرد. بر این اساس فروش فیدلیتی در روز ۲۵ تیر ماه ساعت ۱۰ صبح آغاز می شود و تا ۷۲ ساعت ادامه دارد. در این مرحله از فروش، فیدلیتی به صورت ۷ نفره و ۵ نفره عرضه می شود و قیمت آن از سوی بهمن موتور ۸۴۴ میلیون تومان برای مدل ۵ نفره و ۸۵۹ میلیون تومان  برای مدل ۷ نفره اعلام شده است. همچنین فروش به صورت نقدی، با قیمت قطعی و تحویل در هفته آخر تیر ماه انجام می شود.

 


 

 

فیدلیتی خودروی جدید گروه بهمن، کراس اووری که در چین جزو ۱۰ خودروی پر فروش در سگمنت SUV است. فیدلیتی با موتور ۱.۵ لیتری ۴ سیلندر توربو عرضه خواهد شد. این موتور ۱۵۵ اسب بخار قدرت و ۲۳۰ نیوتن متر گشتاور را تولید می‌کند. این خودرو از امکانات زیادی برخوردار است که این به خودی خود باعث می‌شود تا فروش نسبتا خوبی را تجربه کند. چندی پیش گروه بهمن این خودرو را در شوروم‌های اصلی خود به نمایش گذاشته بود.

 

مدل

نسخهموعد تحویلقیمت قطعیرنگ
فیدلیتی

۵ نفره

هفته آخر مهرماه
۸۴۴٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

سفید، مشکی، خاکستری گرافیتی،

آبی اطلسی، قرمز روناسی و

خاکستری کهکشانی

۷ نفره

۸۵۹٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

 

 

لازم به ذکر است بهمن موتور دو شرط دارا بودن گواهینامه و سن بالای ۱۸ سال را به شرایط خرید عمومی خود افزوده است، متقاضیان محترم می توانند از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

فیدلیتی در شش رنگ سفید، مشکی، خاکستری گرافیتی، آبی اطلسی، قرمز روناسی و خاکستری کهکشانی و همچنین رینگ های ۲۰ اینچی و در دو طرح متمایز و بر اساس سلیقه ی مشتریان محترم عرضه می شود.

در کنار قیمت رقابتی، پنج سال گارانتی یا ۱۵۰ هزار کیلومتر، سطح امکانات بالا، تجهیزات به روز، تامین پشتیبانی و ارائه سرویس ادواری رایگان 

به مدت ۱ سال یا ۲۰ هزار کیلومتر(هرکدام زودتر فرابرسد) برای این خودرو ارائه شده است.

 

 

برای اطلاع از سایر شرایط‌های فروش به جی‌اس‌ام مراجعه کنید.  26 تیر 1401
0 نظر
3.91
  11 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری