تست همراه اول

سرویس خبر
1 آبان 1400 ساعت 14:43
14 نظر

راهنمای خرید

گوشی تا ۴ میلیون چی بخریم؟ (آبان ۱۴۰۰)

بازه‌ی قیمتی تا ۴ میلیون تومان از جمله بازه‌های قیمتی است که مناسب افراد با بودجه‌ی کم است. در این پست به معرفی بهترین گوشی‌های این بازه قیمتی پرداخته‌ایم.

از بین برندهای معروف بازار ایران برای خرید گوشی با بازه‌ی قیمتی تا ۴ میلیون تومان باید برندهایی نظیر اپل را کنار بگذاریم. اما سایر برندها نظیر شیائومی، سامسونگ، هواوی و حتی نوکیا در این بازه می‌توانند نمایندگانی را به خود اختصاص دهند. 

ما در تحریریه جی‌اس‌ام سعی می‌کنیم هر هفته لیست را به روز کرده تا شما بتوانید در این پست از آخرین قیمت بهترین گوشی‌های زیر ۴ میلیون تومان بازار با خبر شوید. همچنین می‌توانید با کلیک کردن بر روی هر گوشی از مشخصات کامل آن مطلع و آن را با گوشی‌های دلخواه خود در سایت جی‌اس‌ام مقایسه کنید.


 

قیمت‌های درج شده، میانگین پایین‌ترین قیمت موجود در بازار بوده و برای خرید با قیمت‌های ذکر شده باید به بازار و یا سایت‌های فروش آنلاین گوشی مراجعه کنید. هدف جی‌اس‌ام اطلاع‌رسانی و راهنمای خرید شما است. ضمنا آخرین به روزرسانی بر روی قیمت‌های زیر در تاریخ ۱ آبان ۱۴۰۰ بوده است. ضمنا با توجه به نوسانات قیمت، بازه‌ی قیمتی ممکن است تا ۵۰۰ هزار تومان نوسان داشته باشد.

مدل گوشی

حجم

قیمت

Samsung Galaxy A11

۳۲ گیگابایت

۳.۷۰۰.۰۰۰ تومان 

Samsung Galaxy M11

۳۲ گیگابایت

۳،۵۰۰،۰۰۰ تومان

Samsung Galaxy A02s

۳۲ گیگابایت

۳،۵۰۰،۰۰۰ تومان

Xiaomi Redmi 9

۳۲ گیگابایت

۳،۸۰۰،۰۰۰ تومان

Nokia 3.2

۶۴ گیگابایت

۳،۲۰۰،۰۰۰ تومان

Samsung Galaxy A01 Core

۱۶ گیگابایت

۲،۸۰۰،۰۰۰ تومان

انتخاب شما از بین این گوشی‌ها کدام است؟ بهترین گوشی تا ۴ میلیون تومان کدام گوشی است؟  1 آبان 1400
14 نظر
4.00
  5 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری