تست همراه اول

سرویس خبر
28 تیر 1400 ساعت 19:07
1 نظر

 

جریمه ۱ میلیون تومانی برای خودروهای غیر بومی!

پلیس طبق مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، مانند روال گذشته سفرهای جاده‌ای را ممنوع اعلام کرد.

طبق گفته پلیس، تمام مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، همانند قبل اجرایی خواهد شد و  علاوه بر جرایمی که در دستورالعمل وجود دارد، در هر کجا که با سفر‌ها در جاده‌ها مواجه شود، خودروهای شخصی اعمال قانون خواهند شد. نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای از مردم خواستار پرهیز از سفرهای غیر ضروری شد.


 

در این اطلاعیه گفته شده است که با ورود به موج پنجم کرونا و وضعیت قرمز و نارنجی بسیاری از شهرها، و همچنین بنا بر تصمیم ستاد ملی مقابلهه با کرونا از مردم عزیز و فهیم ایران اسلامی تقاضا داریم که در ایام پیش رو از هرگونه سفر غیر ضروری پرهیز کنند. در ادامه این بیانیه آورده شده که:

به تمام هموطنان عزیز اعلام می‌کنیم که نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تمام مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا برای ریشه کن شدن این ویروس منحوس اجرا خواهد شد. جریمه نقدی یک میلیون تومانی برای ورود به شهر‌های قرمز و جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای ورود به شهر‌های نارنجی و زرد در نظر گرفته شده است و در هر کجا که با سفرها در جاده‌ها مواجه شویم خودروهای شخصی را اعمال قانون خواهد شد. همچنین طرح‌های محدودیت‌های تردد (بین شهری و داخل شهری) نیز اجرا خواهد شد.

شما درمورد این اقدامات پلیس راهور چه فکر می‌کنید؟ آیا این جریمه‌ها و ممنوعیت‌های سفت و سخت می‌تواند در کاهش فراگیری این ویروس در موج پنجم جلوگیری کند؟  28 تیر 1400
1 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری