تست همراه اول

سرویس خبر
23 تیر 1400 ساعت 17:51
1 نظر

 

اپل در سکوت کامل خبری، پاور بانک مگ سیف آیفون 12 را با قیمت 99 دلار عرضه کرد

محفظه باتری مگ سیف که از فناوری‌های شرکت اپل به شمار می‌رود، دیروز در سکوت خبری عرضه شد

بهمن ماه سال جاری، بلومبرگ در خبری مدعی شد اپل در حال ساخت یک شارژر همراه مگ سیف در قالب یک وسیله جانبی برای ایفون 12 است. مگ سیف به تکنولوژی انحصاری اپل برای انتقال بی‌سیم نیرو اطلاق می‌شود که از سری مک در سال 2006 تا به امروز مورد استفاده بوده است. البته بلومبرگ مدعی شد که بنابر برخی مشکلات نرم‌افزاری این پروژه متوقف شده است. اما اپل با معرفی رسمی شارژر همراه مگ سیف برای سری آیفون 12 عرضه این دستگاه را تاییدکرد.

دیروز اما در سکوت کامل خبری، اپل شارژر همراه مگ سیف را با قیمت 99 دلار از طریق فروشگاه انلاین خود برای فروش گذاشت تا انتظارها برای این دستگاه به پایان برسد.


براساس ادعای اپل، شارژر همراه مگ سیف می‌تواند در حالت اتصال به اداپتور 20 واتی یا بالاتر ایفون 12 را با قدرت 15 وات شارژ کند ولی در حالت بدون اتصال تنها می‌تواند با قدرت 5 وات ایفون را شارژ کند. البته از نکات جالب توجه آن است که در صورت اتصال مگ سیف به ایفون و شارژ کردن ایفون از طریق کابل اداپتور، مگ سیف نیز شارژ خواهد شد. اپل همچنین اعلام کرده است شارژر همراه مگ سیف تنها با اداپتور 20 واتی یا بالاتر شارژ خواهد شد. 


ذکر این نکته ضروری است اپل هنوز اعلام نکرده است شارژر همراه مگ سیف تا چه مقدار می‌تواند ایفون را شارژ کند ویا حتی  مشخص شده است که همراه مگ سیف کابل و شارژر نیز عرضه نخواهد شد. براساس وبسایت 9to5Mac، این شارژر همراه ظرفیتی برابر 1460 میلی‌امپر دارد که برای یک بار کامل شارژ کردن ایفون 12 مینی کافی به نظر می‌رسد. 


در نهایت باید اشاره کرد که شارژر همراه مگ سیف تنها در رنگ سفید عرضه خواهد شد و روی بدنه ان تنها درگاه لایتنینگ برای شارژ ان به چشم می‌خورد.   23 تیر 1400
1 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری