تست همراه اول

سرویس خبر
2 تیر 1400 ساعت 21:28
1 نظر

 

واچ فیس مخصوص رابرت لواندوفسکی برای هواوی واچ 3 و واچ 3 پرو منتشر شد

واچ فیس ویژه رابرت لواندوفسکی، فوتبالیست شناخته شده تیم بایرن مونیخ به تازگی برای ساعت‌های هوشمند هواوی واچ 3 و واچ 3 پرو انتشار یافت.

رابرت لواندوفسکی، فوتبالیست معروف لهستانی تیم بایرن مونیخ، به مدت چندین سال است که با برند هواوی همکاری داشته و چهره تبلیغاتی آنها در بسیاری از کشور‌های اروپایی است؛ حالا این شرکت تصمیم گرفته که با عرضه یک واچ فیس مخصوص این فوتبالیست، از وی قدردانی کند.


 

در این واچ فیس شاهد استفاده از لوگوی RL9 هستیم که برند شخصی لواندوفسکی به حساب می‌آید و همچنین امضای وی نیز در بخش پایینی به چشم می‌خورد. هواوی در کشور لواندوفسکی یا همان لهستان برای این کمپین تبلیغاتی سنگ تمام گذاشته و ۲۵ نفر از خریداران هواوی واچ 3 یا واچ 3 پرو که این محصول را پیش از تاریخ ۹ آگوست (۱۸ مرداد) تهیه کنند، شانس ملاقات با این فوتبالیست مشهور را خواهند داشت.

 

هواوی همچنین قرار است مسابقه‌ای نیز برگزار کند که به ۱۰ نفر برتر آن، ۱۰ تی‌شرت امضا شده توسط رابرت لواندوفسکی هدیه داده خواهد شد. این دو ساعت نخستین ساعت‌های هوشمند برند هواوی هستند که با سیستم عامل این شرکت یعنی Harmony OS عرضه می‌شوند.  2 تیر 1400
1 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری